Awans z ratusza do ambasady i nie tylko….żart na 1 kwietnia

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

UM w Zamościu potwierdza informację ,że w przyszłym tygodniu Prezydent miasta Zamościa Pan Andrzej Wnuk opuszcza nasze miasto.
Zgodnie z przeciekami ,które ukazały się w lokalnych i obiektywnych mass mediach. Pan Prezydent udaje się do Koreańskiej Republiki Ludowo Demokratycznej. Po ostatecznych konsultacjach z Ministrem Spraw Zagranicznych Witoldem Waszczykowskim prezydent Zamościa Andrzej Wnuk będzie pełnił funkcję attaché kulturalnego polskiej ambasady w Koreańskiej Republice Ludowo-Demokratycznej.
Nie jest to ostatnia personalna zmiana w naszym mieście. W piśmie nadesłanym z Ministerstwa Spraw Zagranicznych widnieje adnotacja o rychłym wyjeździe z Zamościa Pana Michała Kamińskiego wraz ze znaną i cenioną ze swojej obiektywności Jadwigą Heretą. Kierunkiem w/w jest Kuba. Pan Kamiński w związku z tym, że biegle włada językiem rosyjskim i studiował w Moskwie będzie rzecznikiem prasowym Pani Anny Pieńkosz Ambasador Polski w Hawanie. Natomiast Pani Hereta dzięki osobistym kontaktom na Kubie hrabiego Marcina Zamoyskiego została powołana na stanowisko redaktora naczelnego największego obiektywnego i opiniotwórczego dziennika kubańskiego Eltygodnico.

Chcieliśmy poinformować ,że w/w informacje to żart na 1 kwietnia – prima aprilis

 

3 thoughts on “Awans z ratusza do ambasady i nie tylko….żart na 1 kwietnia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *