9 sierpnia 2013r. WSCHODNIA 2013 Jestem Rosjaninem , 7 km pole cudów.

09.08.213 o godz. 19.00 odbyło się uroczyste otwarcie wystaw organizowanych przez Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne przez Prezesa ZTF Andrzeja Pogudza na Rynku Wielkim  Jestem Rosjaninem i na Rynku Wodnym    7 km – pole cudów

MISHA DOMOZHIOV – Jestem Rosjaninem
Jest to projekt o osobliwym zjawisku , któro istnieje w Rosji.Jest to o ludziach, którzy zdecydowanie deklarują swoją etniczną przynależność do Rosjan. Politycznie jest to nacjonalizm.
W języku rosyjskim są dwa różne słowa, które są tłumaczone jako Rosjanie. Pierwsze z nich,rosjanie' oznacza obywateli wielonarodowego kraju. Drugie , russkiye' używane jest do mówienia o jednej ze słowiańskich narodowości. Jestem Rosjaninem jest napisem na koszulkach popularnych wśród młodych nacjonalistów. Poglądy nacjonalistyczne sa szeroko rozpowszechnione w dzisiejszej Rosji.Jednym z głównych powodów tego zjawiska jest migracja z byłych sowieckich republik takich jak Tadzykistan, Uzbekistan, Kirgistan i innych do dużych rosyjskich miast. Reprezentańci tych narodowości są odrzucani przez część rosyjskich obywateli.

KIRILL GOLOVCHENKO7 km – pole cudów
Siedem kilometrów przed Odessą znajduje się największy bazar e Europie. Najstarsza część bazaru jest nazywana , polem cudów' Początki bazaru sięgają Drugiej Wojny Światowej. W 1989 r.z najbardziej popularnego pchlego targu w Związku Radzieckim krok po kroku stał się największym centrum handlowym w Eurpie. Dzisiaj obejmuje ponad 70 hektarów
Ulice kontenerów są bardzo długie i oznaczone kolorami dla lepszej orientacji. Zabawki i buty, garnki i kosmetyki, płyty i komputery, samochody i pralki, ołówki, prześcieradła,książki wszystko w karzdym kształcie i kolorze . Wszystko czego człowiek potrzebuje do życia.
Z 20000 sprzedawców, ponad 1500 pracowników i z ponad 10000 właścicieli. Dziennie tu przybaywa 200000 kupujących.

Zapraszamy do obejrzenia wystaw WSCHODNIA 2013.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *