9 marca 2014 r. Łukasz Zagrobelny Symfonicznie z okazji Dnia Kobiet.

9 marca w Zamojskim Domu Kultury odbył sie wspaniały koncert gwiazdy polskiej estrady Łukasza Zagrobelnego z Orkiestrą Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego pod dyrekcją Tadeusza Wicherka z gościem specjalnym Katarzyną Łaską.

W programie artysta wykonał znane przeboje z jego płyt, m.in.: „Życie na czekanie”, „Nieprawda” , „Jeszcze o nas”, „U mnie maj” oraz piosenka „Ja tu zostaję”, nagrodzona podczas Festiwalu Opolskiego 2012.

Widownia zamojska wysłuchała następujących utworów: 1 Uwertura 2 Spacer po niebie
3 U mnie maj 4 Życie na czekanie 5 Obok mnie 6 Wycieraczki 7 Nie zapytam Cię
8 Intermission Music 9 Ja tu zostaję 10 Jeszcze o nas 11 Może za jakiś czas 12 Tylko tak 13 Nieprawda.

Widzowie bardzo ucieszeni wspaniałym koncertem nie odpuściła artyście aby zabisował. Koncert cieszył się bardzo dużym powodzeniem ponieważ bilety rozeszły się jak ,,ciepłe bułeczki ”

Artysta stwierdził, że w Zamościu czuje się jak w rodzinnym mieście Wrocławiu i chętnie tu powróci.

Łukasz Zagrobelny – biografia
Utalentowany wokalista. Z wykształcenia dyrygent chóralny, z zamiłowania wokalista fantastycznie dyrygujący własnym głosem.
Urodził się w 1975 roku we Wrocławiu. Tam ukończył szkołę muzyczną 1 i 2 stopnia w klasie akordeonu, a następnie Akademię Muzyczną (Wydział Edukacji Muzycznej). Co ciekawe, Łukasz uczył się też w technikum ekonomicznym o profilu eksploatacja pocztowa.
Od 15 roku życia uczestniczył w wielu przeglądach, konkursach i festiwalach piosenek, gdzie w 1998 roku został zauważony przez Elżbietę Zapendowską, która zaprosiła go na warsztaty wokalne.
24 września 2007 roku ukazał się jego solowy album “Myśli warte słów”, a promujące album single “Nieprawda” oraz “Życie na czekanie” stały się hitami i doskonale radziły sobie na listach przebojów. Z wylansowanym przebojem “Nieprawda” wziął udział w finale konkursu 44. Sopot Festival 2007 i walczył o nagrodę Bursztynowego Słowika. Popularność przyniósł mu udział w VII edycji programu TVN Tańca z gwiazdami (od 2 marca do 13 kwietnia 2008), gdzie jego partnerką była Anna Głogowska. Piosenka “Nie kłam, że kochasz mnie” nagrana w duecie z Eweliną Flintą promująca komedię romantyczną Piotra Wereśniaka Nie kłam, kochanie (2008) zyskała status przeboju i została nagrodzona na XLV Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu oraz zdobyła nagrodę publiczności i trzecie miejsce decyzją jury na 42. Bałtyckim Festiwalu Piosenki – Karlshamn 2008 (3 sierpnia).
Łukasz Zagrobelny zdobył nominacje do nagrody Fryderyka 2008 w kategorii Nowa Twarz Fonografii, oraz dwie nominacje do Eska Music Awards w kategorii Artysta Roku Polska i Hit Roku Polska, a w dniu 25 kwietnia 2008 roku na gali EMA otrzymał nagrodę, w kategorii Artysta Roku. Od 2 marca do 13 kwietnia 2008 występował w VII edycji Tańca z gwiazdami. Jego partnerką była Anna Głogowska. Odpadł w siódmym odcinku, zajmując ósme miejsce.

Zapraszamy do galerii.


[youtube si90YqK1Te0]