30 maja 2014 r.Koncert Bellarti Trio w Zamościu.

Uprzejmie informujemy że 30 maja 2014 czyli jeszcze przed 8 Zamojskim Festiwalem Kultury, będziemy gościć w Sali Koncertowej Orkiestry, ul. Partyzantów 2

Bellarti Trio

wykonawcy
Anna Wandtke – skrzypce
Agnieszka Panasiuk – fortepian
Paweł Panasiuk – wiolonczela

W programie
Anton Areński – Trio d-moll
Andrzej Panufnik – Piano Trio
Astor Piazzolla – Cztery pory roku

Bellarti Trio występuje w następującym składzie: Anna Wandtke – skrzypce, Paweł Panasiuk – wiolonczela i Agnieszka Panasiuk – fortepian. Trio powstało w 2004 roku w Londynie, gdzie muzycy spotkali się podczas odbywania swoich studiów podyplomowych. Zespół ma na swoim koncie udział w wielu koncertach i festiwalach na terenie Europy, a także tournee koncertowe po Japonii w 2008 r., podczas którego zespół wystąpił m.in. z orkiestrą kameralną Bow Ensemble Tokyo. Od 2010 wszyscy członkowie Bellarti mieszkają w Polsce i z tym wiąże się zwiększona aktywność w kraju roku.
Bellarti Trio dokonało nagrania dwóch płyt CD dla japońskiej wytwórni Mittenwald. Wśród nagranych utworów znalazło się m.in. trio fortepianowe Minoru Miki , które otrzymało rekomendacje samego kompozytora. Najnowsze nagranie pochodzi z 2011 roku i zawiera kompozycje A. Panufnika. Obecnie zespół pracuje nad nowym materiałem nagraniowym.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w biurze Orkiestry,
Zamość ul. Partyzantów 2, tel. 84 638 48 33
oraz przez Internet na stronie: http://www.namyslowiacy.pl/rezerwacje/164/

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *