24.10.2013 r.Kobiece wieczory w Stylowym.

Kobiece wieczory w Stylowym.
Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu serdecznie zaprasza na Kobiece wieczory w Stylowym. W czasie listopadowych spotkań w kobiecym gronie będzie można obejrzeć niezwykle subtelny film Pawła Pawlikowskiego IDA (7.11.2013) oraz WENUS W FUTRZE (21.11.2013), nową komedię erotyczną Romana Polańskiego. Przed seansami niespodzianki oraz upominki dla Pań.
Bilety:14 zł

IDA
7 listopada 2013, godz. 18:30

Polska 1962 rok. Anna jest w nowicjacie, została umieszczona w klasztorze jako sierota. Musi odwiedzić Wandę, jej jedyną krewną, zanim przyjmie święcenia. Wanda mówi Annie, że jest Żydówką. Obie kobiety zaczynają podróż która nie tylko ma pomóc odnaleźć ich tragiczną historię rodziny ale i prawdy o tym kim są … Obie zmagają się z życiem ale tylko jednej się uda.

WENUS W FUTRZE
21 listopada 2013, godz. 18:30

Głównym bohaterem “Wenus w futrze” jest Thomas, reżyser poszukujący do swojej nowej sztuki odtwórczyni głównej roli. Wyczerpujący casting do nowego spektaklu nie przynosi rezultatu. Żadna z kandydatek nie nadaje się do roli kobiety, która zawiera umowę z mężczyzną, by uczynić z niego niewolnika. Zrezygnowany reżyser już zbiera się do wyjścia, gdy do teatru wpada Wanda. Wydaje się bezczelna, niewychowana, zdesperowana i nieprzygotowana. Gdy Thomas niechętnie zgadza się dać jej szansę, aktorka przechodzi oszałamiającą metamorfozę.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *