13 maja 2013 r. Wielka ,, Majówka w Budowlance ”

Zrobiło się ciepło i zielono, w związki z tym, 13 maja 2013r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu („Budowlance”) odbył się pierwszy Majowy Piknik Uczniowski.

Imprezę rozpoczęły rozgrywki w piłkę nożną.

Gimnazja – Nr 2 i Nr 6 z Zamościa oraz Gimnazjum z Wysokiego i Żdanowa dzielnie walczyły o Puchar Dyrektora ZSP Nr 4 pana Stanisława Holki. Zwyciężyła drużyna z Gimnazjum ze Żdanowa, II i III miejsce zajęły drużyny z Gimnazjum Nr 2 z Zamościa.

Królem strzelców został Krystian Romanowski (Gimnazjum Żdanów – 5 bramek), najlepszym zawodnikiem okazał się Mateusz Proć (Gimnazjum Nr 6 Zamość) a najlepszy bramkarz to Dominik Niemczyk (Gimnazjum Nr 2 Zamość). Nie brakowało też innych majówkowych atrakcji: konkursu strzeleckiego, loterii fantowej oraz pokazów fryzjerskich i geodezyjnych.

Majówkę uświetniał swoim występem zespól REVEL z Płonki (członkowie zespołu są uczniami „Budowlanki”), a serwowane kiełbaski z grilla zaostrzały apetyt uczestników pikniku. Mimo chmur na niebie atmosfera była wyjątkowo ciepła, a nawet gorąca. Wszystkim dopisywały dobre humory i z chęcią uczestniczyli w zabawie.

Wydaje się, że od dzisiaj, pikniki w „Budowlance” staną się majową tradycją. Wszystkich chętnych zapraszamy na podobną imprezę w przyszłym roku.

Organizatorzy ZSP Nr.4

Zapraszamy na fotorelację.

 

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *