02.05.2013 r. I Majowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora OSiR Zamość.

W czwartek 02.05.2013 r. o godzinie 10.00 odbył się w Fortecznym Centrum Informacji Historycznej i Turystycznej ul. Łukasińskiego 2e I Majowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora OSIR Zamość.

Do zawodów przystąpiło 15 zawodników. Turniej rozegrany został systemem szwajcarskim, kontrolowanym na dystansie 7 rund.

Zmagania przy szachownicy wygrał Michał Łątkowski (MDK Zamość), drugi był Tomasz Kulczyński (Zamość). Na trzecim miejscu uplasował się Tomasz Kordyaczny (MDK Zamość).

Najlepsza trójka otrzymała puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez OSIR Zamość. Pozostali zawodnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy za udział w zawodach.
Najmłodszym uczestnikiem zawodów był Mikołaj Marciniewicz.