Najczęstsze błędy, które popełniasz przy wyborze broni ASG

Rozgrywki airsoftowe cieszą się wciąż rosnącą popularnością. Nie można się dziwić – pasja oparta na aktywności fizycznej to doskonały sposób na spędzenie wolnego i jednocześnie – doskonalenie własnych umiejętności strzeleckich. Chcesz poprawić swoją celność i poruszać się po polu bitwy z wysoką skutecznością? Postaw na najlepszą broń ASG dla początkujących i sprawdź, jak uniknąć najczęściej popełnianych błędów.

1. Wybór tylko jednego rodzaju broni ASG, to częsty błąd, popełniany przez początkujących graczy. Podjęcie takiej decyzji najczęściej ma związek z brakiem pewności, czy taka forma aktywności rzeczywiście przerodzi się w pasję. Tymczasem okazuje się, że na efektywność na polu bitwy odpowiada przede wszystkim dobre wyposażenie. Jeśli nie ogranicza Cię budżet, sięgnij zarówno po broń krótką (tzw. boczniak), jak i replikę broni długiej. Każda z tych propozycji sprawdzi się w innych warunkach, dzięki czemu będziesz (dosłownie!) gotowy na wszystko!

2. Niedopasowanie napędu do warunków pola bitwy to kolejny błąd, który najczęściej kończy się przegraną. Nie ma w tym nic dziwnego – możliwość swobodnego oddawania strzałów zwiększa Twoją skuteczność i pozwala odeprzeć atak wroga. Jak wybrać broń ASG ze względu na warunki rozgrywek i wiek gracza?

pistolety elektryczne pozwolą na wygodne oddawanie strzałów, bez konieczności każdorazowego naciągania zamka, jednocześnie jednak charakteryzują się niską mocą;

pistolety na CO2 i pistolety na green gas zapewniają automatyczne działanie urządzenia, dzięki czemu jesteś w pełnej gotowości, bez względu na to, czy właśnie oddałeś strzał, czy nie;

Pistolety, zarówno elektryczne, jak i na CO2 i green gas, ze względu na niewielki rozmiar, doskonale sprawdzą się w budynkach, również charakteryzujących się wąskimi korytarzami. Poza pistoletami, broń ASG to również repliki broni długiej, wyposażonej w napęd sprężynowy i elektryczny:

– broń długa, wyposażona w napęd sprężynowy nie bez powodu dedykowana jest również młodszym miłośnikom ASG. Repliki sprężynowe są lekkie, dzięki czemu pozwalają na dużą swobodę ruchu i jednocześnie – nie powodują zmęczenia. Wyjątkiem od tej reguły będą jednak karabiny snajperskie na kulki.

napęd elektryczny to doskonała broń ASG dla początkujących i dla zaawansowanych. Karabiny są nie tylko ciche i mocne, ale przede wszystkim – idealne na długie strzelanki.

3. Kierowanie się wyłącznie ceną to kolejny błąd, popełniany nie tylko przez początkujących graczy. Tymczasem najlepsza broń ASG musi nie może być najtańsza. Ceny nie muszą jednak przyprawiać o zawrót głowy, zwłaszcza jeśli zdecydujesz się na zakupy w e-sklepie AFG Obrona. Ceny dobrej broni ASG zaczynają się w granicach 150 zł (w przypadku pistoletów airsoftowych).

4. Rezygnowanie z dodatkowego osprzętu to kolejny błąd, który warto naprawić – zwłaszcza że profesjonalne akcesoria to większa efektywność i jeszcze lepsza celność. Posiadacze replik broni długiej mogą sięgnąć po lunety celownicze do wiatrówek lub kolimatory.

5. Nabywanie replik z niesprawdzonego źródła również nie powinno mieć miejsca, jeśli zależy Ci na najlepszej broni ASG. Warto zatem skorzystać z oferty przygotowanej przez profesjonalistów i sięgnąć po propozycje dostępne w e-sklepie AFG Obrona. Szeroki wybór broni ASG, również dla początkujących to nie wszystko. Oferta obejmuje również akcesoria airsoftowe i profesjonalną odzież.

Advertisements
aktualności Zamość akcje charytatywne Zamość architektura Zamość atrakcje turystyczne Zamość baseny Zamość biegi uliczne Zamość biblioteki Zamość biznes Zamość dziedzictwo kulturowe Zamość eventy Zamość festiwale Zamość fitness Zamość galeria sztuki Zamość historia Zamość hotele Zamość imprezy kulturalne Zamość inicjatywy społeczne Zamość informacje Zamość inwestycje Zamość kino w Zamościu kluby muzyczne Zamość kluby sportowe Zamość koncerty muzyczne Zamość koncerty Zamość konferencje biznesowe Zamość kursy i szkolenia Zamość kawiarnie Zamość kulturalne Zamość lokalne firmy Zamość lokalne wiadomości Zamość maratony Zamość muzea Zamość muzeum Zamość noclegi Zamość oferty pracy Zamość organizacje pozarządowe Zamość parki Zamość pomoc społeczna Zamość portal informacyjny Zamość przedsiębiorstwa Zamość praca Zamość przewodnik po Zamościu projekcje filmowe Zamość rekonstrukcje historyczne Zamość restauracje Zamość rynek pracy Zamość siłownie Zamość spacery po Zamościu spektakle teatralne Zamość spotkania autorskie Zamość spotkania mieszkańców Zamość szkoły Zamość szlaki turystyczne Zamość targi biznesowe Zamość teatr w Zamościu turnieje sportowe Zamość uniwersytety Zamość wydarzenia edukacyjne Zamość wydarzenia historyczne Zamość wydarzenia kulturalne Zamość wydarzenia społeczne Zamość wydarzenia w Zamościu wiadomości z Zamościa wolontariat Zamość wykłady Zamość warsztaty artystyczne Zamość warsztaty Zamość wyścigi rowerowe Zamość wystawy artystyczne Zamość wystawy Zamość zabytki Zamościa zabytki Zamość zawody sportowe Zamość zamojska społeczność życie w Zamościu zwiedzanie Zamość Akademia Zamość radio zamość imprezy zamość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *