Nowy rok nowe postanowienia! Kup polisę i zabezpiecz się!

Życie i zdrowie to jedne z najważniejszych wartości dla człowieka. Dlatego zapisując noworoczne postanowienia, zadbaj również o to, aby odpowiednio zabezpieczyć się na wypadek wystąpienia nieszczęśliwych zdarzeń. W ten sposób uzyskasz wsparcie w trudnych chwilach i większe bezpieczeństwo finansowe. Dowiedz się, dlaczego warto nowy rok rozpocząć od zakupu dobrej polisy na życie.

Polisa na życie – w jakich sytuacjach może być wsparciem?

Podstawowy wariant ubezpieczenia na życie pozwala na wypłatę świadczenia osobom wskazanym w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej. Warto jednak wiedzieć, że zakres ochrony polisy może zawierać także inne zdarzenia.

  •       Udział w wypadku komunikacyjnym

Obecnie trudno sobie wyobrazić poruszanie się bez korzystania z pojazdów mechanicznych. Ze względu na popularność takich środków transportu, nie można wyeliminować ryzyka uczestnictwa w wypadku komunikacyjnych i poniesienia uszczerbku na zdrowiu czy nawet śmierci. Warto jednak wiedzieć, że takie zdarzenia możesz uwzględnić w ubezpieczeniu na życie. W ten sposób zadbasz o wsparcie dla siebie i swoich bliskich.

  •       Urodzenie dziecka

Planujesz w przyszłości powiększenie rodziny? Zadbaj zatem o uwzględnienie urodzenia dziecka w ubezpieczeniu na życie. W ten sposób możesz uzyskać jednorazowe świadczenie w wysokości od 500 zł do nawet 2000 zł. Więcej na ten temat dowiesz się na stronie https://rankomat.pl/zycie/ubezpieczenie-na-zycie-z-tytulu-urodzenia-dziecka-co-warto-wiedziec.

  •       Poważne zachorowanie lub wykrycie nowotworu

Diagnoza ciężkiej choroby jest niezwykle stresującym wydarzeniem. Wiele osób wtedy martwi się nie tylko o swoje zdrowie, ale również o utratę środków potrzebnych na życie. Dlatego warto uwzględnić takie ryzyko w zakresie ochrony ubezpieczenia. Dzięki temu w przypadku zapadnięcia na poważną chorobę możesz skupić się na rekonwalescencji, a nie na piętrzących się rachunkach i wezwaniach do zapłaty.

  •       Leczenie szpitalne

Korzystnym rozwiązaniem jest uwzględnienie hospitalizacji w zakresie ochrony ubezpieczeniowej. Dzięki temu podczas długotrwałego pobytu w szpitalu uzyskasz wsparcie finansowe.

  •       Śmierć bliskiej osoby

Polisa na życie może obejmować nie tylko zgon osoby ubezpieczonej, ale także jej bliskich: rodziców, teściów współmałżonka i dziecko.

To tylko kilka przykładów zdarzeń, które mogą się znaleźć w zakresie ochrony ubezpieczeniowej. W zależności od potrzeb można uwzględnić także złamanie kości, doznanie trwałego uszczerbku na zdrowiu, niepełnosprawność czy niezdolność do pracy. Przy wyborze ubezpieczenia na życia należy mieć na uwadze również wyłączenia odpowiedzialności TU. Zazwyczaj one dotyczą zdarzeń zaistniałych, kiedy ubezpieczony był pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających czy które powstały w wyniku udziału w bójce. Osoby aktywne fizycznie powinny także zwrócić szczególną uwagę na dyscypliny sportowe wymienione w wyłączeniach odpowiedzialności.

Gdzie łatwo i szybko znaleźć dobre ubezpieczenie na życie?

Chcesz wykupić dobre i tanie ubezpieczenie na życie bez konieczności wychodzenia z domu? Skorzystaj z internetowych kalkulatorów, takich jak ten dostępny na https://rankomat.pl/ubezpieczenia-na-zycie/kalkulator. Wystarczy poświęcić tylko kilka minut na wypełnienie krótkiego formularza, aby uzyskać zestawienie od wielu TU. W ten sposób łatwo kupisz najlepsze ubezpieczenie na życie dla siebie. 

Advertisements
aktualności Zamość akcje charytatywne Zamość architektura Zamość atrakcje turystyczne Zamość baseny Zamość biegi uliczne Zamość biblioteki Zamość biznes Zamość dziedzictwo kulturowe Zamość eventy Zamość festiwale Zamość fitness Zamość galeria sztuki Zamość historia Zamość hotele Zamość imprezy kulturalne Zamość inicjatywy społeczne Zamość informacje Zamość inwestycje Zamość kino w Zamościu kluby muzyczne Zamość kluby sportowe Zamość koncerty muzyczne Zamość koncerty Zamość konferencje biznesowe Zamość kursy i szkolenia Zamość kawiarnie Zamość kulturalne Zamość lokalne firmy Zamość lokalne wiadomości Zamość maratony Zamość muzea Zamość muzeum Zamość noclegi Zamość oferty pracy Zamość organizacje pozarządowe Zamość parki Zamość pomoc społeczna Zamość portal informacyjny Zamość przedsiębiorstwa Zamość praca Zamość przewodnik po Zamościu projekcje filmowe Zamość rekonstrukcje historyczne Zamość restauracje Zamość rynek pracy Zamość siłownie Zamość spacery po Zamościu spektakle teatralne Zamość spotkania autorskie Zamość spotkania mieszkańców Zamość szkoły Zamość szlaki turystyczne Zamość targi biznesowe Zamość teatr w Zamościu turnieje sportowe Zamość uniwersytety Zamość wydarzenia edukacyjne Zamość wydarzenia historyczne Zamość wydarzenia kulturalne Zamość wydarzenia społeczne Zamość wydarzenia w Zamościu wiadomości z Zamościa wolontariat Zamość wykłady Zamość warsztaty artystyczne Zamość warsztaty Zamość wyścigi rowerowe Zamość wystawy artystyczne Zamość wystawy Zamość zabytki Zamościa zabytki Zamość zawody sportowe Zamość zamojska społeczność życie w Zamościu zwiedzanie Zamość Akademia Zamość radio zamość imprezy zamość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *