ZSP NR 5 to dobry wybór!

Nowy rok szkolny rozpoczął się dla społeczności Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 im. Józefa Piłsudskiego w Zamościu bardzo owocnie. W VII Liceum Ogólnokształcącym młodzież podjęła naukę w klasach mundurowych (policyjnej i wojskowej), natomiast w Technikum Nr 5 – w zawodach: technik architektury krajobrazu, technik mechanizacji rolnictwa, technik rolnik, technik weterynarii, technik żywienia i usług gastronomicznych.

Uczniowie uczęszczający do szkoły wiedzą, że dokonali trafnego wyboru. Dyrekcja oraz nauczyciele w znaczący sposób motywują młodych ludzi do pracy nad poprawą wyników nauczania oraz frekwencji, dbają o właściwy poziom kształcenia i miłą atmosferę.

W ramach wewnątrzszkolnych działań podczas inauguracji roku szkolnego 2015/2016 uczniowie klas pierwszych, którzy osiągnęli najwyższe wyniki na egzaminie gimnazjalnym, otrzymali nowoczesne pomoce dydaktyczne – tablety. Należy nadmienić, że dyrekcja ZSP Nr 5 oraz Rada Rodziców docenili także trzydziestu uczniów z najwyższą frekwencją uzyskaną w roku szkolnym 2014/2015. W nagrodę młodzież otrzymała podwójne vouchery do kina na wybrany seans filmowy.

W nowym roku szkolnym wszystkim uczniom życzymy samych sukcesów i zadowolenia z pobytu w ZSP Nr 5.

Zespół d.s. Promocji

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *