Zamość w kampanii reklamowej Orszaku Trzech Króli

Fundacja Orszak Trzech Króli w Warszawie przekazała nam radosną informację, że Zamość został wybrany do tegorocznej kampanii reklamowej Orszaku Trzech Króli w komunikacji miejskiej. Celem kampanii jest to, by z roku na rok Orszak Trzech Króli gromadził coraz więcej osób w całej Polsce, chcących tworzyć to wydarzenie, wspólnie radować się na nim i świętować.

W 18 wybranych miastach w Polsce (tj. Bełchatów, Białystok, Bydgoszcz, Częstochowa, Gorzów Wielkopolski, Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Płock, Szczecin, Toruń, Trójmiasto, Wałbrzych, Warszawa, Wrocław i Zamość) przez 5 dni, 96 razy w ciągu doby, 480 odtworzeń w ciągu 5 dni, na ekranach LCD w środkach komunikacji miejskiej będzie puszczany dziesięciosekundowy spot reklamujący Orszak Trzech Króli przygotowany przez Fundację Orszak Trzech Króli.
Organizatorzy lokalni będą mieli możliwość przeznaczenia fragmentu spotu dla swojego miasta i włożenia tam planszy z logotypami lokalnych sponsorów i partnerów. Już dzisiaj zapraszamy do współpracy i tworzenia VI Orszaku Trzech Króli w Zamościu.
Zgłoszenia udziału prosimy kierować na adres OrszakZamość@poczta.onet.pl
Hasło Orszaku Trzech Króli 2020 „CUDA, CUDA OGŁASZAJĄ!” jest fragmentem refrenu utworu „Dzisiaj w Betlejem”, jednej z najczęściej śpiewanych polskich kolęd.
Aktualnie trwają prace nad ustaleniem scenariusza i trasy Orszaku.
Z Zamojskim Orszakiem Trzech Króli związane jest jeszcze jedno wydarzenie ogólnopolskie, o którym poinformujemy w terminie późniejszym.

Stowarzyszenie Sympatyków Orszaku Trzech Króli w Zamościu
Małgorzata Farion prezes

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *