Zamość prowadzi …

Zostały już tylko 3 dni na pomaganie przez głosowanie w pierwszym etapie Plebiscytu Miast “Świeć się z Energą”. Do finału akcji przejdzie 16 najładniej oświetlonych miejscowości – po jednym z każdego województwa. Na Lubelszczyźnie prowadzi Zamość z ilością 25 głosów przed Krasnymstawem (4 głosy) i Lublinem (2 glosy).

W charytatywnym konkursie Energi wielkość miasta nie ma znaczenia. To, czy zdobędzie ono energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10 tys. zł dla potrzebujących oraz prawo do walki o tytuł „Świetlnej Stolicy Polski” zależy od piękna i popularności świątecznych dekoracji.

Głosować można tylko do godziny 12.00 w poniedziałek 7 stycznia wysyłając SMS na nr 72355. Treść smsa w glosowaniu na Zamość to: SEM.74

W tegorocznej rywalizacji na najbardziej spektakularne świąteczne iluminacje udział bierze ponad 150 miast z całej Polski. Głosowanie w etapie regionalnym zakończy się 7 stycznia wyłonieniem 16 mistrzów regionów z największą liczbą głosów. Spośród nich w finale ogólnopolskim wybierzemy Świetlną Stolicę Polski. Głosowanie w drugim etapie potrwa od 11 do 18 stycznia.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *