Zagrożenia duchowe we współczesnym świecie -spotkanie z Lechem Dokowiczem

2 lutego ( sobota) w kościele św. Brata Alberta w Zamościu przy ul. Dembowskiego 24, po Mszy św. o godz. 18:00.  odbyło się spotkanie z Lechem Dokowiczem, twórcą filmowym, inicjatorem Wielkiej Pokuty Narodowej i akcji modlitewnej Różaniec do Granic. Hasło przewodnie spotkania to „Zagrożenia duchowe we współczesnym świecie”.
Lech Dokowicz w swoim życiu doświadczył wielkiej łaski nawrócenia. Niezwykła historia jego życia pokazuje, że za kurtyną tego świata toczy się ciężka wojna o zbawienie każdego z nas. „Wobec całej ciemności, jaką świat jest dzisiaj zalewany, Bóg działa z niezwykłą mocą. Dzięki Bogu dzieją się nieprawdopodobne rzeczy”
Lech Dokowicz to znany reżyser i filmowiec, reżyser, producent filmów dokumentalnych. Wraz z Maciejem Bodasińskim tworzy wytwórnię filmową Mikael. Nagrał wiele filmów ewangelizacyjnych, m.in. o Medjugorie, Eucharystii, egzorcyzmach Anneliese Michel. Warto je zobaczyć, aby pogłębić swoją wiedzę na tematy religijne, ale również zbliżyć się w ten sposób do Pana Boga.
O  swoich doświadczeniach i obecności w życiu Boga Lech Dokowicz opowiedział tutaj https://www.youtube.com/watch?v=4ju2KgXmJHs
Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *