“X Charytatywne Ostatki Online – mimo wszystko” -ZAPROSZENIE

Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu zachęca do uczestnictwa w wydarzeniu pn.: “X Charytatywne Ostatki Online – mimo wszystko”, które odbędzie się 13.02.2021 r. o godzinie 20:00 w formie premiery filmu na Facebooku i YouTube’ie.

Patronat Honorowy objął Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk.
Drodzy Przyjaciele pragniemy Was zachęcić do wspólnego wspominania czasów gdy spotykaliśmy się w Hotelu Carskie Koszary. W programie m.in. prezentacja atrakcyjnych wyrobów rękodzieła naszych Wychowanków, kolaż wspomnień oraz konkurs tańca, w którym będziecie mogli być jurorami. Prosimy zarezerwujcie swój czas i bądźcie razem z nami.

Przypominając o zaplanowanych na 13.02.2021 r. „X Charytatywnych Ostatkach Online – mimo wszystko” (premiera filmu na naszym profilu na Facebook i YouTube o godzinie 20:00) serdecznie zachęcamy do wsparcia naszego przedsięwzięcia poprzez zakup voucherów na usługi w hotelowe i gastronomiczne w Hotelu Carskie Koszary*** w Zamościu.

Celem tegorocznych Charytatywnych Ostatków jest wsparcie działań Stowarzyszenia „Krok za krokiem” w Zamościu  na rzecz  II etapu budowy Rodzinnego Domu na ulicy Kresowej 24 w Zamościu.
Hotel Carskie Koszary*** zaprasza do zakupu VOUCHERA na usługi hotelowe i gastronomiczne z datą ważności do końca tego roku (cena 150 zł). Część funduszy ze sprzedaży voucherów zostanie przekazana na budowę Rodzinnego Domu.

Serdecznie zachęcamy Państwa do wsparcia nas właśnie w taki sposób, a także lokalnego przedsiębiorcę, w którego uderzyła pandemia z powodu ograniczenia jego działalności w tym lokalu.
Ze względów sanitarnych zakupu vouchera będzie można dokonać w nowej siedzibie Warsztatu Terapii Zajęciowej na ulicy Kresowej 24 w Zamościu, w godzinach od 10 do 14 od 27.01.21 roku do wyczerpania. Przed zakupem prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie pod jednym z numerów: 84 534 22 74, 793 121 165.
Czekamy niecierpliwie na spotkanie z Państwem tym razem online, z nadzieją na realną przyszłoroczną zabawę ostatkową w Carskich Koszarach***!

(„Krok za krokiem”)

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *