X Charytatywne Ostatki Online – mimo wszystko” już za nami

Stowarzyszenie Pomocy  Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu dziękuje Wszystkim, którzy w sobotni wieczór byli razem z nami podczas X Charytatywnych Ostatków Online – mimo wszystko!

To wydarzenie było wyjątkowe ze względu na to, że nie mogliśmy spotkać się osobiście. W karnawałową atmosferę wprowadził nas konkurs tańca, podczas którego ponad  130 osób, będąc jurorami, uznało za najlepszą parę nr 1:

: Agatę i Szymona. Gratulujemy wygranej! Wylosowani jurorzy otrzymali nagrody niespodzianki.

Informacje o wylosowanych osobach znajdziecie Państwo na Facebooku Stowarzyszania i stronie www.spdn.pl

Przypominamy, że celem tegorocznych Charytatywnych Ostatków było wsparcie działań Stowarzyszenia „Krok za krokiem” w Zamościu  na rzecz  II etapu budowy Rodzinnego Domu przy ulicy  Kresowej 24 w Zamościu.

Do końca miesiąca lutego możecie Państwo wesprzeć ten właśnie cel. Jak to zrobić?

Jedną z możliwości jest przekazanie darowizny przez naszą stronę lub bezpośrednio na numer konta:

06 2030 0045 1110 0000 0384 5950 z tytuł wpłaty: Darowizna na Rodzinny Dom. Do wszystkich osób, które wesprą nas w ten sposób, trafi karnawałowa maseczka, prezentowana podczas ostatków.

Kolejna możliwość to wzięcie udziału w licytacji wyjątkowych przedmiotów na allegro charytatywni. Przedmioty ofiarowane na ten cel znajdują się pod linkiem:

https://allegro.pl/charytatywni/stowarzyszenie-pomocy-dzieciom-niepelnosprawnym-krok-za-krokiem-w-zamosciu/cele/x-charytatywne-ostatki-online-mimo-wszystko?fbclid=IwAR2ER0InOtSgRdHhYAJFhKVujeYqq3ScpbSbWEqLKBFkZBLPE-h4HtFdOGw

Nadal jest możliwość zakupu vouchera na usługi hotelowe i gastronomiczne w Hotelu Carskie Koszary*** w Zamościu z datą ważności do końca tego roku (cena 150 zł). Część funduszy ze sprzedaży voucherów zostanie przekazana na wspomniany powyżej cel. Ze względów sanitarnych, zakupu vouchera  można dokonać w nowej siedzibie Warsztatu Terapii Zajęciowej przy ulicy Kresowej 24 w Zamościu, w godzinach od 10 do 14. Przed zakupem prosimy o skontaktowanie się z nami telefonicznie pod jednym z numerów: 84 534 22 74, 793 121 165.

Patronat Honorowy objął Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk. Dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *