Wygrajmy siłownię dla ogródka Jordanowskiego

Wystartowała akcja „Nestle Porusza Polskę” mająca aktywizować Polaków i zachęcać ich do prowadzenia zdrowego trybu życia.  Do wygrania jest siłownia plenerowa od firmy Nestle. Trafi ona do gminy, która w głosowaniu internetowym zdobędzie największą liczbę punktów. Urząd Miasta Zamość zgłosił do konkursu lokalizację przy ul.Kiepury (ogródek Jordanowski). To tereny często użytkowane przez mieszkańców miasta. W okolicy jest nowo powstałe osiedle mieszkaniowe, jest więc potrzeba utworzenia w tym miejscu siłowni plenerowej. Głosowanie  trwa do końca czerwca na www.nestleporusza.pl

Jak głosować?

Głosowanie jest bardzo proste. Należy zarejestrować się na stronie www.NestlePorusza.pl. Można także zalogować się za pomocą swojego konta na Facebooku. Aby oddać głos na konkretną miejscowość, wystarczy skorzystać z wyszukiwarki lokalizacji, wpisując województwo, miejscowość lub kod pocztowy. Dziennie można oddać 1 głos. Głosowanie trwa do 30 czerwca 2017 roku.

Dlaczego warto?

Siłownia na świeżym powietrzu to miejsce, gdzie można aktywnie spędzić czas po lekcjach lub podczas spaceru. Ćwiczyć można bezpłatnie o dowolnej porze dnia. W siłowniach od Nestlé znajdzie się 9 urządzeń, takich jak:

 surfer i twister – wzmacnia koordynację ruchową, aktywuje mięśnie bioder oraz stawów biodrowych;
 orbitrek i biegacz – pobudza ruchy bioder, barków, ramion oraz nóg;
 wioślarz – wzmacnia mięśnie nóg, ramion i górnej partii pleców;
 drabinka i podciąg nóg – wzmacnia mięśnie ramion oraz mięśnie brzucha;
 rower i jeździec – wzmacnia wydolność serca i płuc, poprawia koordynację ruchową oraz wzmacniamięśnie nóg, ramion i górnej partii pleców.

Na każdym urządzeniu będzie instrukcja, jak prawidłowo i bezpiecznie wykonywać ćwiczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.