Wydziały z nowym adresem

Jeszcze przed końcem wakacji do budynku przy ul. Partyzantów 10 przeniesie się część wydziałów Urzędu Miasta Zamość. Jako pierwszy wprowadza się Wydział Ewidencji Kierowców i Pojazdów UM Zamość.

Trzykondygnacyjny budynek powstał w 1925 roku jako siedziba Banku Polskiego. Funkcjonował tu również oddział Narodowego Banku Polskiego, a w ostatnich latach przy ul. Partyzantów 10 orzekał zamojski Sąd Okręgowy. W 2019 roku Miasto Zamość przejęło nieruchomość od Skarbu Państwa.

Obecnie w budynku trwają prace przy budowie windy, by osoby niepełnosprawne lub mające kłopoty z poruszaniem się, miały swobodny dostęp do wydziałów, które wprowadzą się na piętro. W okolicy jest kilka dużych parkingów, więc klienci urzędu nie będą mieć kłopotu z zaparkowaniem auta.

Docelowo przy ul. Partyzantów 10 swoją siedzibę będą miały: Wydział Oświaty, Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, Wydział Organizacyjno- Administracyjny.   

Planuje się, że Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska przeprowadzi się do końca maja, Wydział Oświaty do końca czerwca, a Wydział Organizacyjno- Administracyjny do końca lipca. ( info.UM)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *