Wolne lokale użytkowe na Starym Mieście

zycie_zamoscia_artykul2-300x169Zwiększone zainteresowanie wynajmem lokali spowodowało, że w tym roku Zakład Gospodarki Lokalowej w Zamościu organizował tylko jeden przetarg, ale poza obiektami fortecznymi pozostaje jeden wolny lokal do wynajmu przy Rynku Wielkim 8 o pow. ok. 360 m² (pomieszczenia po Bibliotece Pedagogicznej). Lokal jest trzykondygnacyjny i istnieje możliwość wynajmu jako trzy odrębne lokale. Lokal nie został wynajęty w drodze przetargu, więc można go wynająć w drodze indywidualnej oferty. Powierzchnia pierwszego piętra jest już częściowo wynajęta.

W tym trybie w tym roku wynajęto większość wolnych lokali użytkowych. Do wynajmu w trybie indywidualnej oferty pozostaje też lokal (piwnica) przy ul. Ormiańska 18 o pow. 28,30 m².

W ostatnim czasie ZGL przejął od dotychczasowych najemców trzy lokale, które zostaną skierowane do wynajmu na najbliższym przetargu. Mowa o lokalu przy ul. Rynek Wielki 14 (pierwsze piętro) o powierzchni użytkowej 54,23 m², lokalu przy ul. Ormiańskiej 10 o pow. 27,89 m² oraz lokalu przy ul. Żeromskiego 11A o pow. 14,50 m².

W obrębie Starego Miasta w trybie indywidualnych ofert można jeszcze wynająć lokale w obiektach fortecznych – 5 lokali w skarpie przy ul. Łukasińskiego oraz stoiska i lokal na gastronomię w Nadszańcu.

Info.: Newsletter 01/06/2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *