UKP Suchowiczteam piątym zespołem w Polsce

W dniach 5-7 lipca w Reńskiej Wsi k. Kędzierzyna-Koźla/opolskie/ odbyły się Mistrzostwa Krajowego Zrzeszenia LZS – Finały Centralnego 8 Ogólnopolskiego Turnieju Dziewcząt/2006 i młodsze/ -”Mała Piłkarska Kadra Czeka”z udziałem dziesięciu  mistrzów województw. Województwo lubelskie reprezentowały zawodniczki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska, które w debiucie w tych rozgrywkach, zdobyły 5 miejsce po zwycięstwie nad Olimpico Malbork 1:0/Klaudia Kołcon/.
W eliminacjach grupowych zamojskie piłkarki wygrały z SP Mochowo/mazowieckie/5:1,Olimpico Malbork/pomorskie/ 1:0,LKS Bestwina/śląskie/1:0 i uległy Staszkówce Jelna/małopolskie/0:1 i Medykowi Konin/wielkopolskie/0:4.
Mistrzostwo zdobyły zawodniczki Staszkówki Jelna przed KSP Kielce/świętokrzyskie/ i Rolnikiem Biedrzychowice/opolskie/.
Jest to największe dotychczasowe osiągnięcie UKP Suchowiczteam w dwuletniej działalności klubu z Gminy Zamość.
Skład: Karolina Bachanek/1 gol/,Aleksandra Bednarz,Wiktoria Ciurysek,Klaudia Kołcon/1/,Roksana Kozłowska/2/,Jagoda Mączka,Martyna Nowosad/2/,Wiktoria Poździk, MartaSierkowska,Milena Skiba,Jagoda Wróbel/2/.Sztab szkol. Wojciech Suchowicz,Katarzyna Suchowicz,Tomasz Poździk