Turniej ligowy Wojewódzkich Mistrzostw Młodziczek

7 października na  boiskach ”za Rotundą” z inicjatywy DKS “Gaudium” Zamość odbyły się w Zamościu Wojewódzkie Mistrzostwa Młodziczek sezon 2017/2018 oraz Wojewódzkie Mistrzostwa Juniorek Młodszych w piłce nożnej.
W turnieju uczestniczyło 17 drużyn.  UKP Suchowiczteam zanotował dwie minimalne porażki po 0:1 z ”czołówką” tabeli – Spartą Biłgoraj i AZS B.Podlaska , zremisował z mistrzem województwa z poprzedniego sezonu – Dublerem Opole L. 0:0 i pokonał Piątkę B.Podlaska 4:0 po golach Amelii Rugały/3/ i Diany Bartko. DKS Gaudium czyli zawodniczki tr. Moniki Kycko zremisowały 1:1 z LKS Wierzchowiska i uległy Niedźwiadkowi Chełm i Kindze Krasnystaw po 0:2 i Górnikowi Łęczna 0:1.
Do rozegrania w rundzie jesiennej został jeszcze turniej w Piaskach – 14 października , podczas którego zawodniczki Wojciecha Suchowicza zagrają z Górnikiem , Legionem i Kingą , DKS Gaudium z AZS ,Dublerem i Piątką.
Tabela przedstawia się następująco :
1.Sparta Biłgoraj 2.Niedźwiadek Chełm 3.AZS B.Podlaska 4.Dubler Opole L. 5.UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska 6.LKS Wierzchowiska 7.Piątka B.P. 8.Legion Grabów Szl. 9.Górnik Łeczna 10.Kinga Krasnystaw 11. DKS Gaudium Zamość

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.