Szkoleniowy styczeń w zamojskim ZUS

Elektroniczne zwolnienia lekarskie, zmiany w opłacaniu składek i najważniejsze informacje dla początkującego przedsiębiorcy. To tematy szkoleń dla lekarzy i przedsiębiorców, które odbędą się w zamojskim ZUS między 9 a 12 stycznia.
9 stycznia Zakład Ubezpieczeń Społecznych zaprasza przyszłych lub początkujących przedsiębiorców. Na szkoleniu „Pakiet nowego przedsiębiorcy” dowiedzą się, jak opłacać i rozliczać składki, jak wypełniać dokumenty ubezpieczeniowe i przesyłać je przez internet.

10 stycznia organizatorzy opowiedzą o zmianach w ubezpieczeniach społecznych, jakie weszły w życie 1 stycznia – przede wszystkim o zasadach rozliczania wpłat, który wpływają na indywidualne numery rachunków składkowych.

11 stycznia ZUS zaprasza lekarzy na spotkanie o elektronicznych zwolnieniach lekarskich. Przedstawiciel instytucji wyjaśni, jak je wystawiać. Zaprezentuje też nową metodę podpisywania takich elektronicznych zwolnień, czyli bezpłatny certyfikat ZUS. Dzień później, 12 stycznia odbędzie się szkolenie o obsłudze elektronicznych zwolnień lekarskich, ale tym razem dla
pracodawców.

Wszystkie szkolenia zaczynają się o godzinie 10.00. Odbędą się w sali konferencyjnej zamojskiego inspektoratu ZUS przy ul. Kiepury 2.

Zapisy pod numerem telefonu 84 639 60 95 oraz e-mailem grazyna.szczygiel@zus.pl. A szczegółowy plan szkoleń można znaleźć na stronie www.zus.pl w zakładce „Wydarzenia i szkolenia”. Małgorzata Korba regionalny rzecznik ZUS

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.