Ślubowanie uczniów klas pierwszych w Zespole Szkół nr 2 w Zamościu

sz-7

19 października 2016 roku był dla społeczności szkolnej Zespołu Szkół nr 2 dniem bardzo ważnym. O godzinie 16.00 uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 7 oraz Gimnazjum nr 1 złożyli uroczyste ślubowanie.

To niezwykłe wydarzenie uświetnione zostało obecnością zaproszonych gości: Pani Agnieszki Kowal – Dyrektora Wydziału Oświaty w Zamościu, o. Grzegorza Klimczyka z Parafii O.O. Franciszkanów, wychowawców z Przedszkoli nr 1, 2 i 7, wiceprzewodniczącego Rady Rodziców – Pana Andrzeja Osucha. Licznie przybyli też rodzice uczniów naszej szkoły. Była to piękna, wzniosła i wzruszająca uroczystość.

Pierwszoklasiści z obydwu szkół z wielkim przejęciem złożyli ślubowanie, a maluchy z niecierpliwością oczekiwały na moment pasowania na ucznia przez Panią Dyrektor Alicję Dubel. Uczniowie klas pierwszych wspólnie przygotowali część artystyczną, która została bardzo ciepło przyjęta przez zgromadzoną widownię. Artyści po każdej prezentacji byli nagradzani gromkimi brawami.

Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie, wychowawcy i rodzice spotkali się w salach przy słodkim poczęstunku i dobrej muzyce. (materiał nadesłany)

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *