Pomyśl marzenie i wyślij je w chmury – piknik z Credit Agricole

Pomyśl marzenie i wyślij je w chmury. 17 lipca bank Credit Agricole zaprosił do Zamościa na wyjątkowy piknik, którego główną atrakcją było puszczanie kolorowych latawców.

Każdy uczestnik imprezy otrzymał latawiec, który mógł dowolnie ozdobić i zapisać na nim najskrytsze życzenia. Potem wszystkie latawce zostały wypuszczone w niebo, tak by życzenia poznał cały świat.

– Wakacje sprzyjają marzeniom, a Credit Agricole pomaga w ich realizowaniu. Dlatego zachęcamy wszystkich do snucia odważnych planów i podążania za nimi, jak za tymi latawcami na wietrze. Jak to się mówi: „kto chce ten może”, więc po prostu chciejmy a na pewno się uda – zachęca Katarzyna Rodzik, Dyrektor Placówki Bankowej w Zamościu.

Latawcowy piknik pod hasłem „Nie PARKuj marzeń! Porusz je!” odbył się w poniedziałek 17 lipca w bajkowym Parku Miejskim w Zamościu (wejście od strony ulicy Studziennej) uznawanym za jeden z najpiękniejszych parków w Polsce. Oprócz puszczania latawców nie zabrakło i innych atrakcji: było malowanie twarzy, nauka skręcania balonów, zabawy z dużą maskotką oraz warsztaty malarskie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.