Policjanci pomogli w nocy 89-letniej kobiecie wrócić do domu

Policjanci z Zamościa pomogli aby 89-latka bezpiecznie wróciła do domu. Kobieta w środku nocy błąkała się po jednej z ulic na terenie miasta. Ubrana była jedynie w szlafrok. Była zdezorientowana nie wiedziała gdzie mieszka i jak się nazywa. Dzięki szybkiej reakcji funkcjonariuszy kobieta cała i zdrowa została przekazana pod opiekę męża.

Policjanci z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego zamojskiej komendy w nocy z poniedziałku na wtorek tuż przed godziną 3:00 patrolując jedną z ulic miasta na środku ronda zauważyli starszą kobietę ubraną jedynie w szlafrok i kapcie. Kobieta była zdezorientowana i zmarznięta. Podczas rozmowy z policjantami wskazywała jedynie swoje imię oraz powiedziała, że mieszka w jednym z bloków przy tej ulicy. Policjanci zabrali ją do radiowozu i wspólnie poszukali dokładnego adresu jej zamieszkania. Mundurowym pomogły w tym wydeptane na śniegu ślady prowadzące do klatki  schodowej jednego z bloków.

W mieszkaniu zastali starszego mężczyznę, który oświadczył policjantom, że odnaleziona kobieta to jego małżonka. Powiedział, że żona jest schorowana i cierpi na zaniki pamięci, a tej nocy wyszła z domu niezauważona przez domowników.

Na szczęście pomoc przyszła w porę i kobiecie nic się nie stało, nie potrzebowała pomocy medycznej. Cała i zdrowa 89-latka została w ciepłym mieszkaniu pod opieką męża.

aspirant sztabowy Dorota Krukowska – Bubiło

Advertisements
aktualności Zamość akcje charytatywne Zamość architektura Zamość atrakcje turystyczne Zamość baseny Zamość biegi uliczne Zamość biblioteki Zamość biznes Zamość dziedzictwo kulturowe Zamość eventy Zamość festiwale Zamość fitness Zamość galeria sztuki Zamość historia Zamość hotele Zamość imprezy kulturalne Zamość inicjatywy społeczne Zamość informacje Zamość inwestycje Zamość kino w Zamościu kluby muzyczne Zamość kluby sportowe Zamość koncerty muzyczne Zamość koncerty Zamość konferencje biznesowe Zamość kursy i szkolenia Zamość kawiarnie Zamość kulturalne Zamość lokalne firmy Zamość lokalne wiadomości Zamość maratony Zamość muzea Zamość muzeum Zamość noclegi Zamość oferty pracy Zamość organizacje pozarządowe Zamość parki Zamość pomoc społeczna Zamość portal informacyjny Zamość przedsiębiorstwa Zamość praca Zamość przewodnik po Zamościu projekcje filmowe Zamość rekonstrukcje historyczne Zamość restauracje Zamość rynek pracy Zamość siłownie Zamość spacery po Zamościu spektakle teatralne Zamość spotkania autorskie Zamość spotkania mieszkańców Zamość szkoły Zamość szlaki turystyczne Zamość targi biznesowe Zamość teatr w Zamościu turnieje sportowe Zamość uniwersytety Zamość wydarzenia edukacyjne Zamość wydarzenia historyczne Zamość wydarzenia kulturalne Zamość wydarzenia społeczne Zamość wydarzenia w Zamościu wiadomości z Zamościa wolontariat Zamość wykłady Zamość warsztaty artystyczne Zamość warsztaty Zamość wyścigi rowerowe Zamość wystawy artystyczne Zamość wystawy Zamość zabytki Zamościa zabytki Zamość zawody sportowe Zamość zamojska społeczność życie w Zamościu zwiedzanie Zamość Akademia Zamość radio zamość imprezy zamość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *