Podsumowanie współzawodnictwa sportowego zamojskich szkół

W auli Zespołu Szkół Ponadpodstawowych nr 3 im. Armii Krajowej w Zamościu w miniony piątek, 22 listopada odbyła się uroczysta gala podsumowująca współzawodnictwo sportowe Szkolnego Związku Sportowego Miasta Zamość za rok szkolny 2018/2019.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m. in. Zastępca Prezydenta Miasta Zamość Małgorzata Bzówka, Zastępca Dyrektora Wydziału Oświaty Miasta Zamość Jerzy Michalski oraz Dyrektor Wydziału Kultury i Sportu Piotr Orzechowski. Jednak, głównymi bohaterami tego wydarzenia były dzieci i młodzież oraz nauczyciele i dyrektorzy zamojskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Wyniki zostały podsumowane przez Prezesa Szkolnego Związku Sportowego Miasta Zamość Jerzego Prokopa, który przedstawił je w trzech kategoriach:

– kategoria I – Igrzyska dzieci klasy I-VI SP

  • I miejsce – SP nr 9
  • II miejsce – SP nr 4
  • III miejsce – SP nr 6

    – kategoria II- Igrzyska młodzieży klasy VII- VIII SP
  • I miejsce – SP nr 9
  • II miejsce – SP nr 4
  • III miejsce – SP nr 3

    – kategoria III – Licealiada

I miejsce – III LO Zamość

II miejsce – ZSP Nr 3 – “Elektryk”

III miejsce – ZSP Nr 5 – “Rolniczak”

 Oprawę dla całej uroczystości przygotowali uczniowie „Elektryka”, m. in. odbyły się pokazy tańca zaprezentowane przez uczennice klas I Sg i I Pg , pokazy akrobatyczne w wykonaniu uczniów klas I-III  technikum, pokaz tańca hip-hop w wykonaniu ucznia klasy IV D– Sebastiana Woźniaka oraz występ wokalny zespołu ,,ISKIERKI” z Gminnego Ośrodka Kultury w Nieliszu.

( info. i fot. Wioleta Milczuk

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *