Pociągi pojadą po nowemu

Od niedzieli obowiązuje korekta rocznego rozkładu jazdy pociągów POLREGIO. Wprowadza ona zmiany rozkładu pociągów całorocznego kursowania oraz rozkład pociągów sezonowych, który będzie obowiązywał do 1 września.

Największe zmiany dotyczą kursowania pociągów odjeżdżających do i z Lublin AIRPORT, rozkład został  optymalnie dostosowany do rozkładu lotów.

Wprowadzono również zmiany w kursowaniu pociągów sezonowych na Pojezierze Łęczyńsko-Włodawskie, nowością jest od 23 czerwca do 30 września br. bezpośrednie niedzielne połączenie z Lublina do Włodawy i z powrotem. Poranny pociąg w niedziele do Włodawy odjedzie z Lublina o godz. 6.20,  powrót z Włodawy w niedzielny wieczór o godz. 18.22.

Sezonowe pociągi do Bełżca z Lublina odjadą w godz. 6.47 oraz 9.04, powrót z Bełżca w godz.15.16 oraz  18.39 – kursują w terminie 23 czerwca – 2 września.

Pociąg sezonowy do Zamościa Wschód z  Rzeszowa Gł. przyjedzie o godz. 11.53, odjedzie z Zamościa Wschód do Rzeszowa Gł. o godz. 16.52 – kursuje w soboty i niedziele w terminie 23 czerwca – 2 września.

Zmiany rozkładu jazdy  dla większości pociągów zostały wprowadzone ze względu na modernizację i remonty linii kolejowych oraz wprowadzoną zastępczą komunikację autobusową,  dlatego najlepiej jest sprawdzić rozkład jazdy przed planowaną podróżą.

Informacje o rozkładzie jazdy można uzyskać w kasach biletowych, pod numerem telefonu infolinii Przewozów Regionalnych 703 20 20 20 (czynnej całą dobę) oraz w wyszukiwarce internetowej na stronie www.polregio.pl lub www.rozklad.plk-sa.pl.

Rozkłady pociągów dotyczące Zamościa znajdziecie poniżej

2 thoughts on “ Pociągi pojadą po nowemu

 • 12 czerwca 2018 o 13:43
  Permalink

  Szkoda, że nie po “NOWYCH” torach. 2,5 godziny do Lublina? Katastrofa. Bus kl. A jedzie 1,5 godz. a oprócz ciszy, wygodnych foteli, pod nogami tyle miejsca, że nie wiadomo co robić, można znaleść chociażby podgrzewacz do kubka z kawą przy każdym fotelu. I nie trzeba jechać tyłem do kierunku jazdy.

  Odpowiedz
  • 12 czerwca 2018 o 13:44
   Permalink

   Do tego nie szumi i nic nie stuka całą drogę.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.