Piosenka w Meloniku

Adriana Różańska, wychowanka zajęć wokalnych Młodzieżowego Domu Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu, prowadzonych przez Pana Pawła Kołodziejczyka, zakwalifikowała się do II etapu VII Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Aktorskiej, Filmowej i Musicalowej „Piosenka w Meloniku”.

Na tegoroczną edycję ww. konkursu, organizowanego przez Rzeszowski Dom Kultury, zgłosiło się 106 osób z całej Polski. Jury w składzie: Pan Robert Janowski, Pan Mieczysław Szcześniak, Pan Łukasz Zagrobelny i Pan Jacek Ścibor po wysłuchaniu nadesłanych nagrań postanowiło zakwalifikować do II etapu 42 osoby. Pośród nich znalazła się Adriana. Gala Finałowa „Piosenki w Meloniku” odbędzie się 10 lutego 2017 r. na Wydziale Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Zdaniem dyrektora placówki, Pana Andrzeja Szumowskiego, Adriana należy do jednych z najbardziej uzdolnionych wokalistów naszego regionu. Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego jako placówka odkrywania talentów z dumą patrzy na osiągnięcia swojej wychowanki i życzy powodzenia w dalszych, artystycznych zmaganiach.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *