Ogólnopolska konferencja naukowa „Obywatel a sfera publiczna” 8 kwietnia 2022 r.

Wyższa Szkoła Humanistyczno – Ekonomiczną w Zamościu, zaprasza do uczestnictwa w ogólnopolskiej konferencji naukowej, ,,Obywatel a sfera publiczna”, organizowanej wspólnie przez Wyższą Szkołę Humanistyczno – Ekonomiczną w Zamościu, Katedrę Prawa Administracyjnego i Nauki o Administracji Wydziału Prawa i Administracji UMCS oraz Think Thank Nauk Administracyjnych.

Wydarzenie  zaplanowane jest na 8 kwietnia 2022 r.  o godz. 9.30 i odbędzie się w formie zdalnej na platformie MS Teams.

W konferencji wezmą udział naukowcy z ośrodków akademickich z całej Polski,  min.: UMCS, Uniwersytet Wrocławski, Uniwersytet Śląski, UMK w Toruniu, UJK w Kielcach, Politechnika Rzeszowska, WSHE w Zamościu, WSEI w Lublinie, WSPiA w Rzeszowie. Tematyka konferencji będzie koncentrować się wokół zagadnień i problemów  łączących kwestie dotyczące obywatela, komunikacji i sfery publicznej.

Dostęp do konferencji jest otwarty dla wszystkich chętnych.  Program konferencji oraz linki umożliwiające uczestnictwo można znaleźć na stronie internetowej WSHE www.wshe.zamosc.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.