Offroadowcy dla szpitala

Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o.o. w Zamościu otrzymał darowiznę pieniężną w wysokości 20 000 zł od Stowarzyszenia Zamość 4 x 4.

Za przekazane pieniądze, placówka kupiła sprzęt i wyposażenie dla potrzeb Oddziału Leczenia Jednego Dnia dla Dzieci oraz Oddziału Chirurgii Urazowo- Ortopedycznej, w którym również udzielane są świadczenia zdrowotne na rzecz dzieci:

– wózek wielofunkcyjny SC32 PRO

– wózek medyczny  SKR- CT231  – 2 szt.

– wózek specjalny NORMANDIE

– monitor funkcji życiowych Creativ PC- 900

– fotel Jack z podnóżkiem- dla matek – 2 szt.

– pościel kolorowa z motywem dziecięcym – 40 kpl.

– ławki kolorowe na korytarz dla odwiedzających.

To już kolejny raz kiedy Stowarzyszenie Zamość 4×4 wspomaga Zamojski Szpital Niepubliczny. W roku 2019 placówka otrzymała kwotę w wysokości 20 000 zł , którą przeznaczono na zakup sprzętu  i wyposażenia dla  Oddziału Pediatrii.

Środki finansowe otrzymane w dobie zagrożenia epidemicznego  determinującego priorytety zakupowe szpitala  głównie w kierunku zabezpieczenia środków dezynfekcyjnych oraz środków ochrony indywidulanej,  pomogło  zrealizować  bieżące  potrzeby oddziałów, co przyczyniło się do poprawy komfortu pobytu w szpitalu  naszych małych pacjentów  i ich opiekunów.

Jednocześnie pragniemy wyrazić uznanie dla  szlachetnej postawy, empatii   i wrażliwości serca dla  członków Stowarzyszenia Zamość 4×4.

informacja i zdjęcia: Zamojski Szpital Niepubliczny Sp. z o. o. w Zamościu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.