Monika Skinder – MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski po raz szósty Mistrzynią Polski Seniorek

Na miesiąc przed XXIV Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi, które odbędą się w Pekinie w dniach 4 – 20 lutego 2022 roku Monika Skinder – MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski po raz szósty z rzędu zdobywa tytuł Mistrzyni Polski Seniorek w sprincie / tym razem stylem dowolnym/ rozgrywanych w dniu 11.01.2022 roku MPS na trasach w Zakopanem.

Podczas tych zawodów w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski – Jan Żółkiewski wywalcza srebrny medal w sprincie stylem dowolnym.

W drugim dniu Mistrzostw Polski Seniorów i Młodzieżowców w Zakopanem zawodnicy rywalizowali w biegu stylem klasycznym na dystansie . Swój drugi medal MPS zdobywa Monika Skinder. Do wczorajszego złotego medalu w spricie dziś dorzuca srebrny medal za bieg na 10 km klasykiem. Teraz przed Moniką 3 tygodniowy obóz we Włoszech i udział w XXIV Zimowych Igrzyskach Olimpijskich, które odbędą się w Pekinie w dniach 4 – 20 lutego 2022 roku. W kategorii młodzieżowca brązowy medal zdobywa Bartosz Głaz . Tak więc oprócz dobrych miejsc innych naszych zawodników klub MULKS GRUPA OSCAR Tomaszów Lubelski z MPS wraca z dwoma medalami Moniki Skinder oraz ze srebrem Janka Żółkiewskiego i brązem Bartka Głaza w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców🥇💪🙏😀. więcej w tym wywiad z Moniką i przejście do zdjęć na stronie www.lozn.org.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.