Mechanik najlepszy w wojewódzkim turnieju motoryzacyjnym

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Zamościu, czyli popularny Mechanik zajął I miejsce w finale wojewódzkim XXII edycji Ogólnopolskiego Turnieju Motoryzacyjnego dla szkół ponadgimnazjalnych. Zawody odbyły się 25 maja w Chełmie a ich organizatorem był Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Chełmie.
Uczniowie Mechanika: Adrian Gancarz, Łukasz Danilak i Szymon Korga zwyciężyli zarówno w klasyfikacji drużynowej, jak i indywidualnej.
W klasyfikacji indywidualnej I miejsce zdobył Łukasz Danilak, a Adrian Gancarz wywalczył V miejsce. Uczniów przygotowywał Mirosław Skóra.
Zwycięska drużyna powalczy teraz w finale, w którym reprezentować będzie województwo lubelskie w dniach 12-13 czerwca w Białymstoku.