Kosmetologia, fizjoterapia a może turystyka i rekreacja?

Kosmetologia, fizjoterapia a może turystyka i rekreacja? Chciałbyś związać swoje życie zawodowe z kierunkiem pielęgniarstwo? Na podobne pytania odpowiada co roku każdy maturzysta. Wszystkie te kierunki, a nawet więcej znajdziesz w ofercie edukacyjnej Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie.
Bogato wyposażone pracownie, gabinety oraz laboratoria możesz obejrzeć podczas krótkiego filmiku „Dzień Otwarty Online WSSP 2020”, nakręconego 25 maja br. Masz niepowtarzalną okazję poznać nieco Uczelnię od wewnątrz, jej władze oraz kadrę zarówno dydaktyczną, jak i administracyjno-biurową.
Jak się dostać do nas na studia oraz jakie dokumenty należy złożyć – dowiesz się również podczas filmiku. W razie wszelkich pytań, pracownicy Biura Rekrutacji służą pomocą.
Wśród innych Uczelni na lubelskim rynku edukacyjnym, WSSP wyróżnia się m. in. wysokim umiędzynarodowieniem, szeroką kartą Programu Erasmus+ – zarówno praktyki zagraniczne, jak i wymiany studenckie, posiadaniem własnego Akademickiego Centrum Fizjoterapii. Pracujemy również nad uruchomieniem Monoprofilowego Centrum Symulacji Medycznej, gdzie studenci pielęgniarstwa będą mogli zasymulować wszystkie objawy chorobowe, z jakimi będą mieli styczność w szpitalach.
Nie możemy również pominąć faktu, że wszystkie kierunki są o profilu praktycznym, o wyjątkowo dużym wymiarze godzinowym zajęć ćwiczeniowych, prowadzonych przez wybitnych specjalistów – praktyków.
Wszystkie powyższe zalety, przyczyniają się do wyboru naszej Uczelni przez kandydatów na studia. Dołącz do nich i Ty! Z nami idziesz w dobrym kierunku!

LINK DO STRONY UCZELNI NA PASKU PONIŻEJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.