Konkurs na projekt maskotki Wędrującej Estrady

Zamojski Dom Kultury ogłasza konkurs plastyczny dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej oraz przedszkoli na projekt maskotki Wędrującej Estrady.

Wędrująca Estrada:

„Wędrując z projektem na przełomie lipca i sierpnia po zamojskich osiedlach będziemy bliżej ludzi i dotrzemy do tych, którzy nie uczestniczą w wydarzeniach kulturalnych organizowanych w naszym mieście. Pokażemy różnorodne formy aktywnego spędzania czasu, dobrze się bawiąc i rozwijając swoje umiejętności poprzez warsztaty, konkursy, spektakle. Stworzymy atmosferę sprzyjającą wspólnocie osiedlowej i międzyosiedlowej, zachęcimy do wspólnego działania, poznania się lepiej. Projekt staje się możliwością spotkania na świeżym powietrzu. Poprzez programowe propozycje pragniemy kształtować w uczestnikach właściwe postawy abstynenckie, dostarczać pozytywnych wzorców spędzania wolnego czasu, rozwijać zainteresowania, integrować rodziny, propagować trzeźwy i zdrowy styl życia.”

Konkurs plastyczny polega na wykonaniu projektu maskotki, który zostanie uszyty w postaci kostiumu dla prowadzącego Wędrującą Estradę!

Technika: dowolna (oprócz prac przestrzennych)

Rozmiar: A4 lub A3

Na dostarczenie prac czekamy do 21 maja 2021 r. Prace konkursowe należy przesłać pocztą/przekazać osobiście z dopiskiem „Maskotka Wędrująca Estrada” do organizatora: Zamojski Dom Kultury, ul. Partyzantów 13, 22-400 Zamość.

Więcej informacji w regulaminie konkursu oraz na stronie www.zdk.zamosc.pl.

Zapraszamy do udziału!

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *