Kod bonusowy – jak wybrać najlepszy

Kody bonusowe to jedna z najczęściej spotykanych promocji oferowanych przez legalnych bukmacherów, pozwalająca im pozyskać nowych klientów, jak również utrzymać dotychczasowych. Jak w gąszczu promocyjnych ofert wybrać tę najlepszą? Podpowiadamy!

Znowelizowana ustawa hazardowa (obowiązuje od 1 kwietnia 2017 roku) z jednej strony bardzo sztywno uregulowała prawno-finansowe aspekty działania firm bukmacherskich w naszym kraju, z drugiej – dała legalnym bukmacherom o wiele szersze możliwości reklamowo-promocyjne. – Skoro znikają nielegalni bukmacherzy działający w Internecie – którzy dawali niskie kursy – i mamy do czynienia tylko z legalnymi bukmacherami, to oni muszą w jakiś sposób ze sobą rywalizować, poprawiając swoją ofertę, dając niższe kursy i tym samym gwarantując wyższe wygrane – powiedział agencji informacyjnej Newseria Piotr Glinkowski, członek zarządu Arskom Group. Jedną z form marketingowej rywalizacji bukmacherów z licencją resortu finansów są kody bonusowe (więcej na tej stronie legalsport.pl/bonusy-bukmacherskie/kod-bonusowy-legalsport-jeden-kod-do-wszystkich-promocji/ ), pozwalające uzyskać graczom dodatkowe środki finansowe przeznaczone na obstawianie zakładów – można powiększyć pulę nawet 2 x w stosunku do własnej wpłaty (np. wpłacasz 100 zł , drugie 100 zł dostajesz za darmo – masz w sumie na zakłady 200 zł).

Kody bonusowe – co trzeba o nich wiedzieć?

Wybierając konkretny kod bonusowy u danego legalnego bukmachera warto poszukać na jego stronie regulaminu dotyczącego dokładnych kryteriów przyznania przez operatora dodatkowych środków. U jednych bukmacherów kod uprawnia do otrzymania powiększonego w stosunku do standardowej oferty bonusu na start, czyli pieniędzy przyznawanych już za samo założenie konta na stronie internetowej operatora i dokonanie pierwszej wpłaty, bez konieczności spełniania jakichkolwiek dodatkowych warunków. Inne kody promocyjne do legalnych bukmacherów dotyczą tzw. bonusów od depozytu, czyli przyznania graczowi bonusu w wysokości określonego procenta pierwszej czy drugiej wpłaty. Co więcej, niektóre kody bonusowe wprowadzane są przez systemy informatyczne bukmacherów w sposób automatyczne, inne trzeba wpisać ręcznie w odpowiednie pole formularza czy to podczas rejestracji, na co również warto zwrócić uwagę podczas wyboru najlepszego kodu promocyjnego.

 

Decydując się na kod rejestracyjny warto też znaleźć w regulaminie zasady wypłaty otrzymanych dzięki niemu pieniędzy. U żadnego z legalnych bukmacherów nie możliwości, by bonus przesłać od razu na konto depozytowe, a następnie zlecić przelew na własny rachunek bankowy. Konieczny jest kilkukrotny obrót otrzymanym bonusem, i to zazwyczaj w ściśle określonych zakładach. Dla przykładu – jeśli otrzymany dzięki kodowi promocyjnemu bonus wyniósł 20 zł, bukmacher może zaznaczyć w regulaminie, że wypłata będzie możliwa po jego trzykrotnym obrocie. Oznacza to, że trzeba będzie postawić zakłady wzajemne ze stawką 60 zł, na określone dyscypliny sportu, z określonym kursem minimalnym.

Oczywiście ważna jest także wysokość samego bonusu – zazwyczaj kod bonusowy pozwala uzyskać od kilkudziesięciu do kilkuset złotych, które można następnie przeznaczyć na obstawianie zakładów. Dla przykładu – kod bonusowy LEGALSPORT pozwala uzyskać darmowy zakład o wartości 120 zł u bukmachera będącego oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej. To naprawdę spora suma, za którą można postawić np. wynik meczu swojej ulubionej drużyny.

źródło: Informacje prasowe Legalsport.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.