Kilometry Dobra z finałem już w niedzielę

2 czerwca, w samo południe na Rynku Wielkim w Zamościu swój wielki finał będzie miała akcja Kilometry Dobra, w której udział bierze Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu.

Zamojski Wielki Finał Kampanii KILOMETRY DOBRA, już po raz 5 zagości na  Rynku Wielkim. Rozpocznie się o godz. 12.00,  2 czerwca w niedzielę.

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zamościu zaprasza wszystkich do świętowania Finału Kampanii, która od 1 marca zjednoczyła wiele dobrych serc, wrażliwych na potrzeby Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. W programie wydarzenia każdy znajdzie coś dla siebie. Odbędzie się m.in. tradycyjne już układanie  metrów i kilometrów z monet o nominale 1 zł, zebranych w trakcie  Kampanii. Będzie okazja do skorzystania z usług Studium Medycznego w Zamościu, spróbowania tradycyjnej grochówki przygotowanej przez Koło Chłopa ze Skaraszowa, czy degustacji kolorowych orzeźwiających i bezalkoholowych koktajli – wymieszanych przez doświadczonego barmana.  Dla najmłodszych zaplanowano animacje i malowanie twarzy. Podczas Finału odbędzie się też mała aukcja charytatywna, a swoją obecność zapowiedział jeden z Ambasadorów, znany i lubiany aktor młodego pokolenia (serial TVP Barwy Szczęścia) – Kuba Dmochowski. Podczas Finału podsumujemy efekty zbiórki, trwającej od 1 marca, jak również podejmiemy próbę pobicia Rekordu Guinnessa w układaniu złotówek.

W tym roku celem zbiórki jest dofinansowanie remontu i adaptacji budynków należących do Stowarzyszenia. Szczególnym i strategicznym celem PSONI Koło w Zamościu jest zgromadzenie środków, które będą wykorzystane podczas adaptacji budynku przekazanego Stowarzyszeniu przez Prezydenta  Miasta Zamościa. Budynek zlokalizowany pod adresem ul. Orlicz Dreszera 10 to wielka szansa na polepszenie codziennej rehabilitacji, edukacji i terapii Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Zbiórki śledzić można na  Facebook: PSONI Koło w Zamościu, oraz na stronie www.psonizamosc.org.pl. Wpłat online można dokonać do 2 czerwca pod adresem: https://bit.ly/2EGlufC.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *