Już w ten weekend „Zamość na okrągło” – jest oficjalny program

Już w piątek (10 sierpnia) wystartuje jedyne w swoim rodzaju motoryzacyjne wydarzenie w scenerii Rynku Wielkiego i Pałacu Zamoyskich.

Apetyt na mocne motoryzacyjne (i nie tylko…) emocje zaostrzą food trucki, które swoje miasteczko rozbiją na parkingu pod Pałacem Zamoyskich (czyli byłym sądem) właśnie w piątek, a stacjonować tam będą do niedzieli (12 sierpnia). Codziennie food trucki funkcjonować będą w godzinach 12-22.

Na placu pod Pałacem pojawi się także specjalna naczepa Scani, która stanie się sceną muzyczną, w jej pobliżu pojawi się też strefa chiloutu. Scena koncertowa zlokalizowana będzie natomiast na Rynku Wielkim tradycyjnie już przy kamieniczkach ormiańskich.

Sobota w programie wygląda następująco:

Start 12:00 RYNEK WIELKI

12-14 – zawody Strong Man

12- 14 Radio Lublin audycja z Zamościa

– wystawa motocykli i aut

– pokazy  FRS (ul. Kolegiacka )

– pokaz palenia gumy (ul. Kolegiacka)

– pokaz przeciągania pojazdów Skakun LRT (ul. Kolegiacka)

– pokazy driftu i DRIFT TAXI w wykonaniu Alek Projekt, który zaprezentował się swoim  BMW e36 podczas tegorocznego Driftingowego Rozpoczęcia Sezonu w Biłgoraju

A także „Rodzina na okrągło” czyli strefa zabaw dla rodzin z dziećmi – w programie: symulatory gier od Media Markt, kącik majsterkowicza Castorama, miasteczko samochodowe Arttracker, wystawa resoraków czy strefa foto.

20:30 – koncert  TEN TYP MESS

Zakończenie godz. 22:00

W związku z pokazami właśnie w sobotę w godzinach 11:00-18:00,  zamknięty dla ruchu będzie odcinek ulicy Akademickiej od skrzyżowania ul. Królowej Jadwigi do Katedry.

Niedziela będzie obfitować w wiele atrakcji, wśród których znajdą się wieczorne koncerty. Szczegółowy rozkład jazdy wygląda następująco:

Start 12:00 – RYNEK WIELKI

– wielka wystawa aut sportowych, zabytkowych, współczesnych, offroadowych

– pokazy Freestyle Family

– II Zlot Kosiarek Spalinowych (godz. 15 – 18) Furta Wodna (popularny Koniec Świata)

– 20:00 koncert Rasmentalism

– 21:00 koncert Organek

Zakończenie 22:30.

 

 

 

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *