Jeden z pierwszych domów strachu w naszej okolicy – Dom Strachu Koszmar! Otwarcie 30 kwietnia

Już niedługo w naszym mieście wojewódzkim, zaledwie 80 kilometrów od Zamościa, powstanie miejsce prawdziwej grozy.

DOM STRACHU KOSZMAR!

To pierwszy taki lokal w Lublinie. Ponad 200 metrów kwadratowych rodem z horrorów – duchy, zombie, postacie z horrorów, krew, krzyki, szyderczy śmiech. To i wiele więcej czeka na was w nowo powstałym miejscu na mapie Lublina. Właściciele nie zdradzają jeszcze dokładnej lokalizacji, za to zdradzają co będzie w ich ofercie.

W Domu Strachu Koszmar, oferujemy trzy pomieszczenia o różnej tematyce.

Pierwszym pomieszczeniem jest „Tor koszmar”, który zdaje się nie mieć końca. Chcemy, aby podczas przejścia uczestnikom towarzyszyły wszystkie możliwe emocje – mówi Klaudia Górska, jedna z pomysłodawców Domu Strachu Koszmar. Po drodze spotkać mogą kościotrupy, zjawy, zombie i wszystkie inne upiory. Tematyka toru jest ogólna. Uczestnicy dostają jedną latarkę i muszą dojść do końca pomieszczenia. Nie mogą zawracać.

Kolejnym pomieszczeniem jest „Dziecięcy koszmar”. Po nazwie można się domyśleć, że głównym tematem będą tutaj upiorne dzieci ze znanych horrorów.
Lalki, zabawki… dziecięcy płacz. Jeśli uczestnicy chcą się wydostać z tego pokoju muszą znaleźć odpowiednią kłódkę. Zadanie nie będzie łatwe, bo w całym pokoju znajduje się ich ponad 100, a strzeże ich mnóstwo zjaw, które nie będą łaskawe.

Ostatnim pomieszczeniem jest „Koszmarny strych” . Autorzy polecają patrzeć się nie tylko przed siebie, ale i na boki. Za rogiem czaić się będą strachy, insekty i kościotrupy.

Na ten moment nie chcemy zdradzać więcej szczegółów, by nie zepsuć zabawy w Domu Strachów Koszmar. – mówi Klaudia Górska. Obiecujemy, że będzie to miejsce pełne grozy, strachu ale i dobrej zabawy. Wejście możliwe będzie od 16 roku życia lub za pisemną zgodą rodzica. Do każdego z pomieszczeń jednorazowo mogą wejść minimum 2 osoby, a maksymalnie 8 osób.

Otwarcie lokalu planujemy na 30 kwietnia. Aktualnie prowadzimy konkurs na naszym profilu facebookowym (https://www.facebook.com/domstrachukoszmar/), gdzie do wygrania są wejściówki na otwarcie. Tam też będziemy informować o wszystkich szczegółach.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *