“Gwiezdne wojny” – konkurs na przebranie

plakat_SWJuż w grudniu filmowy świat „Gwiezdnych wojen” powiększy się o kolejną opowieść: „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocy” – jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów ostatnich lat. Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu zaprasza fanów serii do udziału w konkursie na najciekawsze przebranie związane z filmem.

Przyjdź na premierowy seans filmu „Gwiezdne wojny: Przebudzenie Mocyw dniu 18 grudnia o godz. 20:30, przygotuj i załóż na siebie przebranie związane z „Gwiezdnymi wojnami” i weź udział w zabawie! Na zwycięzców konkursu czekają atrakcyjne nagrody. Nie przegap okazji na świetną i kreatywną rozrywkę dla prawdziwych fanów gwiezdnej serii!

Gwiezdne wojny” w reżyserii George’a Lucasa trafiły na ekrany 25 maja 1977 roku. Choć film początkowo wyświetlano tylko w 32 amerykańskich kinach, szybko pobił rekordy frekwencji, przeszedł do klasyki i całkowicie odmienił oblicze kinematografii. Kluczem do tego niezwykłego sukcesu była formuła „space opery”, łączącej elementy baśni, westernu i fantasy z niezwykłymi efektami specjalnymi, czerpiącej z mitologii i kultur całego świata. George Lucas, wizjoner, scenarzysta i reżyser „Gwiezdnych wojen” stworzył wypełnione tajemniczą Mocą gwiezdne uniwersum, którego trzonem jest sześć pełnometrażowych filmów.

W siódmej części “Gwiezdnych Wojen”, zatytułowanej “Przebudzenie mocy”, do swoich ról powrócą Harrison Ford, Carrie Fisher, Mark Hamill, Anthony Daniels, Peter Mayhew, Kenny Baker i Warwick Davis. Ponadto na ekranie pojawią się John Boyega, Adam Driver, Oscar Isaac, Andy Serkis, Domhnall Gleeson i Max von Sydow. Akcja obrazu rozgrywać będzie się 30 lat po wydarzeniach z “Powrotu Jedi”. Za kamerą stanął J.J. Abrams.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej: www.stylowy.net

Bilety na film: 2D – 15 zł (ulgowe), 17 zł (normalne), 3D – 17 zł (ulgowe), 20 zł (normalne)

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *