E.Leclerc Zamość głównym sponsorem Plebiscytu

Zamojski E.Leclerc wspiera siódmą edycję lokalnego plebiscytu sportowego jako sponsor główny. Jest to kolejna lokalna inicjatywa sportowa, do której dołączył hipermarket. Werdykt kapituły oraz mieszkańców miasta zostanie ogłoszony podczas uroczystej gali, 23 lutego br.

W ramach tegorocznego plebiscytu nominowano 25 sportowców związanych z Zamościem. Należą do tej grupy między innymi lekkoatleci, przedstawiciele sportów walki, dyscyplin paraolimpijskich czy zawodnicy lokalnych drużyn. Wśród nominowanych znajdują się uczestnicy i medaliści
mistrzostw Polski oraz wielkich międzynarodowych imprez. Podczas finałowej gali zostaną również
ogłoszeni najlepsi trenerzy minionego roku w Zamościu. Wsparcie plebiscytu jest kolejną sportową
inicjatywą E.Leclerc, który jest także sponsorem klubu piłkarskiego Hetman Zamość.

E.Leclerc Zamość to rodzinna firma mocno związana z życiem miasta. Wspieramy lokalne działania oraz ważne dla mieszkańców inicjatywy. Zależy nam na rozwoju Zamościa i całego regionu, a nasi sportowcy są jego najlepszą wizytówką. Należy o nich dbać i ich nagradzać, dlatego postanowiliśmy zaangażować się we wsparcie plebiscytu – mówi Henryk Świdnik, prezes zarządu E.Leclerc Zamość.
Najlepszych sportowców i trenerów wyłoni kapituła złożona z zamojskich dziennikarzy oraz
mieszkańcy Zamościa w głosowaniu SMS. Dodatkowo zostaną przyznane wyróżnienia
w kategoriach "Odkrycie Roku", "Ambasador Sportowy Zamościa" oraz po raz pierwszy „Sport Senior +”. Organizatorem Plebiscytu na Najlepszego i Najpopularniejszego Sportowca i Trenera Miasta Zamościa 2017 roku jest Telewizja Kablowa Zamość Video-Kadr.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *