Dożynkowy Foto-Konkurs 2020 w Gminie Zamość PRZEDŁUŻONY

Do dnia 6 września 2020 r. przedłuża się termin nadsyłania zdjęć do gminnego konkursu fotograficznego „Żniwa, plony i zbiory”. Do wygrania nagrody pieniężne: 800 zł, 600 zł i 400 zł. Jeśli jesteś pełnoletnim mieszkańcem Gminy Zamość, wyślij zdjęcie do konkursu za pomocą specjalnego formularza, który znajdziesz pod artykułem na temat konkursu na stronie internetowej www.gminazamosc.pl. Od 7 września wszystkie zdjęcia konkursowe wezmą udział w internetowym plebiscycie. Głosowanie internautów wyłoni zwycięskich autorów.

Tematyka zdjęcia powinna nawiązywać do hasła konkursu, przy czym zdjęcie nie może przedstawiać wizerunku (twarzy) jakichkolwiek osób, ani też postaci, które mogą zostać zidentyfikowane pomimo nie ukazania na zdjęciu ich twarzy.Ten konkurs jest jednym z czterech konkursów, organizowanych w dobie epidemii w ramach „Zdanych Dożynek Gminy Zamość 2020”, ale tylko w tym konkursie (nr 4) szansę na wygranie nagród pieniężnych mają mieszkańcy, a nie sołectwa. O wygranej zdecydują internauci za pomocą głosowania internetowego więc konkurs ma formę plebiscytu. Foto-Galeria konkursowa ukaże się na stronie Gminy Zamość od dnia 7 września 2020 r. Wygrają autorzy trzech zdjęć, które w ciągu 20 dni zgromadzą największą ilość kliknięć od internautów – głosowanie potrwa do 27 września br. Szczegóły konkursu nr 4 znajdują się zarówno w regulaminie zbiorczym, który jest dostępny na gminnej stronie internetowej www.gminazamosc.pl, jak i w regulaminie autonomicznym, dotyczącym wyłącznie niniejszego konkursu nr 4 (można go pobrać poniżej). Rozwiązanie konkursu nr 4 i ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 09 października 2020 r.

Warto dowiedzieć się więcej o tym, jak Gmina Zamość zastąpiła w dobie epidemii tradycyjny festyn dożynkowy aż czterema konkursami, w tym konkursem fotograficznym dla mieszkańców. W tym celu znajdź na stronie Gminy Zamość pokrewny artykuł, pt. „Zdalne Dożynki Gminy Zamość 2020”. Znajdziesz tam również regulamin z wszelkimi informacjami szczegółowymi, które pomogą Ci podjąć decyzję o udziale i przeprowadzą przez całą prostą procedurę zgłoszeniową. Wszystko odbywa się w internecie za wyjątkiem wykonania samego zdjęcia. Do dzieła!
link do artykułu powiązanego:
https://gminazamosc.pl/2020/zdalne-dozynki-gminy-zamosc-2020-konkursy-zamiast-festynu/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.