Darmowe porady prawne

Serdecznie zapraszam mieszkańców Zamościa na kolejną turę bezpłatnych porad prawnych. Z mojej inicjatywy mieszkańcy miasta od 13 stycznia mogą i korzystają z bezpłatnych porad i konsultacji prawnych. Pomoc skierowana jest dla mieszkańców miasta, którzy mają różnego rodzaju problemy związane z prawem, a nie stać ich na profesjonalną płatną pomoc prawną.
Z bezpłatnych porad mogą skorzystać także ci, którzy zderzyli się z bezdusznymi paragrafami i urzędniczą obojętnością w swoich życiowych sprawach. Porad udzielać będą prawnicy, natomiast w tym samym czasie, o problemach, bolączkach i potrzebach mieszkańców Zamościa będzie można porozmawiać ze mną.
Zapraszam na kolejną turę porad, które odbędą się w Kancelarii Radcy Prawnego KonradaJaeschke mieszczącą się przy ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 39b. Kolejne tury bezpłatnych porad prawnych zaplanowane są w następujących terminach – 10 lutego, od godz. 10.00 do 15.00, 24 lutego, od godz. 10.00 do 15.00, 10 marca, od godz. 10.00 do 15.00, 24 marca, od godz. 10.00 do 15.00.
pozdrawiam
Marta Pfeifer – Radna Rady Miasta Zamościa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *