Będzie audyt w PGKu

Na ostatniej sesji Rady Miasta Zamość radna Agnieszka Klimczuk (KWW Zamojska Koalicja Obywatelska) przypomniała radnym o swoim wcześniejszym wniosku o przeprowadzenie audytu W Przedsiębiorstwie Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o. w Zamościu.

– Musimy mieć pewność, że wszystko w spółce funkcjonuje należycie, że nie ma  miejsca tam niegospodarność, że nie przekłada się to na wzrost opłat za wywóz nieczystości komunalnych – mówiła Agnieszka Klimczuk.

 -Proponuję ten czas przerwy wykorzystać na realizację takiego audytu i będziemy mieli pewność i utniemy wszelkie spekulacje i pomówienia w kwestii naszej spółki miejskiej – motywowała audyt radna.

Sformułowany wniosek formalny poddany został głosowaniu Rady. Wyniki głosowania na audytem przedstawiają się nasteoująco: 10 – za, 5 – przeciw, 4 -wstrzymujących się, 4 – nieobecni.

Za wnioskiem głosowali: Fugiel Jolanta, Josik Franciszek, Kitka Szczepan, Klimczuk Agnieszka, Kudela Marek, Kupczyk Janusz, Nowakowski Wiesław, Podgórski Grzegorz, Walewander Marek, Wojtak Zdzisław.

Przeciwni byli: Błażewicz Piotr, Małysz Piotr, Matwiejczuk Jan Wojciech, Sowa Krzysztof, Stręciwilk- Gościcka Maria.

Wstrzymali się: Godzisz Ireneusz, Pawlik Adam, Szpatuśko Andrzej, Zawiślak Monika.

Nieobecni: Ćwik Sławomir, Lizut Tadeusz, Zagdański Dariusz i Zwolak Rafał.

Audyt ma być przeprowadzony do 26 sierpnia.

( fot. ilustracyjne – fragment strony internetowej PGK sp z o.o. w Zamościu)

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *