Ziarnko Grochu – otwarcie rodzinnej restauracji w Zamościu

ziarnko 1Już jutro, 7 marca, odbędzie się oficjalne otwarcie Ziarnka Grochu – wyjątkowej restauracji dla całej rodziny.

To miejsce, w którym nie tylko napijesz się aromatycznej kawy prosto z biłgorajskiej palarni i zjesz wyśmienite ciastko, ale też odnajdziesz wiele atrakcji dla swoich dzieci. Przedsmak tego, co można znaleźć dla siebie i bliskich w Ziarnku Grochu, można poczuć już jutro na wielkim otwarciu.

Ziarnko Grochu zaprasza w godzinach od 10:00 do 16:00.  Na gości czekać będzie pyszny 3 kg tort na osłodę dnia. Poznaj jedno z najbardziej przyjaznych dzieciom miejsc. Gdy Maluchy bawią się, rozwijają wyobraźnię i poznają świat, rodzice zyskują chwilę wytchnienia i czas na słodki podwieczorek.

Ziarnko Grochu znajduje się w Zamościu, przy ulicy Bazyliańskiej 7.

Dla gości przygotowano nie lada atrakcje. Od godziny 11:00 towarzyszyć im będzie przewodniczka w tradycyjnym stroju rodem z dawnych epok, a między 12:00 a 14:00 iluzjonista Igor zaprezentuje niesamowite show przepełnione magią. Od godziny 14:30 będzie można posłuchać wspaniałego koncertu Akademii Suzuki Violinki (14:30 –  występ programu Pre-Suzuki Violinkowe śpiewanki; 15:00 – solowe występy skrzypków).

Serdecznie zapraszamy
—-
Klub + Kawiarnia Ziarnko Grochu to przestrzeń, która potrafi zainteresować młodych klientów, a starszym pozwoli bez zbytniego pośpiechu konsumować w miłej atmosferze. Ziarnko Grochu to kawiarnia z przepysznymi ciastami, ciasteczkami, ręcznie robionymi cukierkami i lizakami, bakaliami, a wkrótce „słoiczkami” dla najmłodszych. Soki i napoje ciepłe i chłodne oraz herbata i aromatyczna kawa z biłgorajskiej palarni kawy. W klubokawiarni odnajdziesz wiele miłych akcentów z dzieciństwa, zabawy które z chęcią osobiście pokażesz dzieciom.

Ziarnko Grochu to również cykliczne spotkania z ciekawymi osobami oraz specjalistami m.in. z dziedziny pedagogiki, psychologii, położnictwa, rehabilitacji; wspólne – głośne czytanie bajek czy gra w planszówki. To miejsce, w którym odbywać się będą płatne oraz bezpłatne szkolenia dla dorosłych, warsztaty dla rodzin z dziećmi, animacje dla dzieci, nauka gry na instrumentach oraz wiele innych propozycji na wspólne spędzenie czasu. Wspaniali przewodnicy będą wpajać patriotyzm lokalny oraz oferować rodzinne wycieczki po Zamościu.

Kawiarnia Ziarnko Grochu proponuje Babyshower- spotkania dla przyszłych mam oraz tematyczne przyjęcia urodzinowe dla dzieci prowadzone przez animatora oraz z udziałem iluzjonisty. Klubokawiarnia raz na dwa tygodnie przedstawi seanse: „porAnki z rzutnika Anki” a także raz na miesiąc zamieni się w „leniuszek – wymień niechciany ciuszek”. Niebawem w Ziarnku Grochu odnajdziesz mały, ale dobrze dobrany pakiet prezentów dla dzieci i niemowląt, jak również starannie wybrane pozycje książkowe, które zachwycą i wniosą w dziecięcy świat mądre przesłania, aczkolwiek czytelnie znajdziesz w klubokawiarni od samego początku.
zairnko 2

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *