ZGF poplenerowo

„Plenery 2019” to tytuł nowej wystawy Zamojskie Grupy Fotograficznej Grupy Twórczej.

Bieżący rok obfitował w wiele wędrówek członków grupy, były to przeważnie jednodniowe wycieczki po Zamojszczyźnie i Roztoczu w kilkuosobowych grupach. 

Odwiedziliśmy liczne zabytkowe obiekty  południowo – wschodniej Polski. Członkowie Grupy brali też udział w plenerach organizowanych przez ZPFP.  Zostaliśmy zaproszeni przez Białostockie Towarzystwo Fotograficzne do udziału w plenerze „W krainie otwartych okiennic”, skorzystało z niego pięciu członków Grupy. Zdjęcia prezentowane na wystawie są tylko częścią materiału przywiezionego z naszych wypraw. Pozostały  materiał wykorzystamy  przy organizacji kolejnych wystaw Zamojskiej Grupy Fotograficznej GT – pisze Mirosław Chmiel w zaproszeniu na wystawę.

Autorzy zdjęć które zobaczymy na wystawie to:  Henryk Andrzejewski, Aleksandra Baranowicz, Bogdan Cabaj, Mirosław Chmiel, Agnieszka Jakubowska, Michał Fandysz, Sławomir Jaszczołt, Tomasz Kłębek, Anna Monastyrska, Alina Ostasz, Stanisław Orłowski, Robert Rusinek, Tomasz Rybczyński, Elżbieta Saczuk, Waldemar Siatka, Katarzyna Sachajko, Henryk Szkutnik, Anna Teterycz i Mirosław Teterycz.

Otwarcie wystawy w Zamojskim Domu Kultury zaplanowano na środę, 6 listopada na godz. 17:00. Zdjęcia oglądać będzie można do 27 listopada.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *