Zdrowe uzależnienie w Zamojskim Domu Kultury

„Uzależnieni od kultury” to cykl konkursów,  jaki w ramach Młodzieżowego Art Kolektywu organizuje zamojska placówka kulturalna.

W ramach projektu zaplanowano konkurs fotograficzny, plastyczny, filmowy oraz literacki, skierowane do młodzieży powyżej 15 roku życia.

Temat prac konkursowych oscyluje wokół zagadnienia: wybieram kulturę zamiast

Używek w tym smartfona – czyli jak wykorzystuję kulturę do spędzania czasu wolnego.

Praca w konkursie plastycznym powinny być wykonane w dowolnej technice w rozmiarze A3.

Fotografie zgłoszone do konkursu  powinny być wykonane w jakości, która umożliwia wyraźny wydruk fotografii w rozmiarze A4 (ok. 2048 x 1536 pixele). Do konkursu filmowego zgłosić można film o maksymalnej długości 5 minut/. Film może być nagrany telefonem komórkowym, składać się z jednego ujęcia bądź z wielu złożonych ze sobą ujęć, może zostać dostarczony drogą elektroniczną, za pomocą transferów internetowych lub dostarczony na płycie CD w formacie możliwym do odczytania na systemie Windows.

Z kolei  w konkursie literackim udział mogą wziąć wszystkie formy literackie: epika (min. 1000 znaków, max. 2000 znaków), liryka, dramat (min. 1000 znaków, max. 2000 znaków).

Prace należy przynosić lub przesłać do 16 listopada do Zamojskiego Domu Kultury, ul. Partyzantów 13, 22-400 Zamość lub drogą elektroniczna na adres e-mail:  sekretariat@zdk.zamosc.pl.

 

Więcej szczegółowych  informacji w regulaminie TUTAJ.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *