Zbliżające się wydarzenia ZDK

1. Przypominamy wszystkim, że 26 sierpnia odbędzie się Pożegnanie wakacji z Zamojskim Domem Kultury „Słowiańskie harce”
Coś dla ciała i dla ducha.

Wszystko co dobre podobno szybko się kończy, choć każdy koniec oznacza początek czegoś innego. Dlatego w Zamojskim Domu Kultury nie będziemy opłakiwać ciepłych letnich dni – przeciwnie – będziemy cieszyć się z nadchodzącej barwnej jesieni. Koniec wakacji jest dla nas idealnym pretekstem do dobrej zabawy.

W godz. 11:00-13:00 coś dla ciała – zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych na warsztaty parkour, free run, a także chodzenia na szczudłach, żonglerki, władania ogniem. Chcemy zarazić wszystkich zdrowym stylem życia, przekonać do spędzania wolnego czasu w ruchu, zwłaszcza na świeżym powietrzu. Warsztaty odbędą się na terenach zielonych przy Zamojskim Domu Kultury. Poprowadzą je członkowie grupy Stunt Movements i Teatru Ognia „Utopia”.

O godz. 20:00 coś dla ducha – instruktorzy porannych warsztatów specjalnie na tę okazję przygotowali spektakl pełen niezwykłych efektów – widowisko ognia i pokaz akrobatyczny. Aż trudno uwierzyć jakie fizyczne zdolności drzemią w wysportowanych ciałach przedstawicieli grupy Stunt Movements i członków zespołu Teatru Ognia „Utopia”. Zapraszamy do Parku Miejskiego (miejsce dawnej szachownicy).

Wstęp wolny.

Wydarzenie odbywa się w ramach Stacji Kreatywnej Szóstej – Podróż /SOS dla młodzieżowych inicjatyw/ dofinansowanej z Urzędu Miasta Zamość.

2. Zbliża się również Jesień Teatralna.
Pierwszy spektakl już 3 września 2017, godz. 18.00 w Zamojskim Domu Kultury.
Bilet 20 złotych do nabycia w Sekretariacie ZDK i na biletyna.pl
http://zdk.zamosc.pl/kup-bilet/

Będzie to przedstawienie Teatru im. J. Osterwy w Lublinie „Przyjdzie Mordor i nas zje, czyli tajna historia Słowian” .

14 października podsumujemy 42 Zamojskie Lato Teatralne. W programie spektakl „Chopin – Chip, Chop, Chipette” oraz koncert – niespodzianka.

Natomiast 19 listopada przybędzie do Zamościa Polski Teatr Tańca Balet Poznański i zaprezentuje widowisko „Żniwa”.

3. Kolejnym wydarzeniem będzie niesamowity koncert „Trzech Tenorów i Kamila Lendzion”

Zapraszamy na koncert, który nawiązuje tradycją do największych Gal Operowych z udziałem trzech największych tenorów naszych czasów: Luciano Pavarotti, Jose Carreras, Placido Domingo.

01 października 2017 r., godz. 17.00, Zamojski Dom Kultury

Idąc śladem największych i najlepszych pragniemy zaprezentować Państwu program pełen najpiękniejszych i najpopularniejszych przebojów muzyki operowej, operetkowej i musicalowej!

Zapraszamy na wieczór w znakomitym towarzystwie trzech obdarowanych pięknymi głosami gentlemanów: Mirosława Niewiadomskiego, Dawida Kwiecińskiego, Kordiana Kacperskiego.

Wykonując płomienne arie, duety z najbardziej znanych operetek, musicali oraz muzyki rozrywkowej tenorzy zabiegać będą o względy każdej z Pań. Nie zapomną jednak o męskiej części publiczności.

Dla Panów zaśpiewa Ona Jedna – Kamila Lendzion uwodząc i czarując nie tylko swoich partnerów scenicznych.

Artystom towarzyszyć będzie orkiestra kameralna „Vienna Music”

Usłyszycie Państwo takie hity jak „La donna e mobile”, „Nessun Dorma” „West Side Story” „Wielka sława to żart”, „Brunetki, blondynki”, „Granada”, „Lat dwadzieścia” ale nie zabraknie również takich szlagierów muzyki rozrywkowej jak „Blues suede shoes”, „My way” z rep E.Presleya czy słynnego „Hallelujah” z rep L.Cohena.

Bilety w cenie 65 zł do nabycia w Sekretariacie ZDK i na biletyna.pl http://zdk.zamosc.pl/kup-bilet/

W dniu koncertu bilet w cenie 70 złotych.

Kasia Figura

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *