Zamość na trasie Coca-Coli? Pod warunkiem naszej mobilizacji…

Hetmański Gród ma szansę znowu gościć kultową ciężarówkę. Tą szansę stwarza plebiscyt, który ruszył w celu wybrania dodatkowego miasta na trasie Coca-Coli.

Charakterystyczne pojazdy  w trasę, po raz 4. wyruszą już na początku grudnia. Podczas niej odwiedzą 14 miast, ale na wzór ubiegłorocznej akcji będzie możliwość wybrania dodatkowego, 15stego miasta. I tu zadanie dla Was, Drodzy Internauci! Jeżeli chcecie, aby tym miastem był nasz Zamość to w terminie do 19 listopada trzeba oddać, jak największą ilość ważnych głosów na dedykowanym poście na Facebooku marki z nazwą swojego miasta.

Do finału zakwalifikuje się 5 miast z największą liczbą hashtagów (#). Mamy czas tylko do 12:00 w poniedziałek (19 listopada)

Jeden głos to jednorazowe oznaczenie odpowiednim hasztagiem ( # ) wybranego przez siebie miasta. Hashtag należy dodać w komentarzu pod postem zamieszczonym pod adresem cokeurl.com/wybormiasta .

Świąteczna ciężarówka w Twoim mieście? Wszystko w Twoich rękach! Wpisz w komentarzu pod tym postem hashtag z nazwą…

Opublikowany przez Coca-Cola Środa, 14 listopada 2018

Poprawnie wpisany hashtag z nazwą miasta nie może zawierać polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji (użycie wielkich lub małych liter nie ma znaczenia). Toteż piszemy: #zamosc, #ZAMOSC lub #Zamosc.

Finałowa piątka o głosy  walczyć będzie już 23 listopada w rozgrywce finałowej. Wydarzenie w dodatkowym 15 mieście zaplanowano na 20 grudnia.

Regulamin akcji i wskazówki jak poprawnie głosować znajdziecie TUTAJ.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *