Zamojskie Spotkania z Fantastyką 2016

zamojskie-spotkania-z-fantastyka-xiv-1

Zamojskie Spotkania z Fantastyką (w skrócie ZSzeF) to coroczna, odbywająca się w jeden z wrześniowych weekendów impreza organizowana przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok” przy wsparciu Zamojskiego Domu Kultury i Urzędu Miasta Zamość. W tym roku odbędą się one w dniach 16-18 września.
Zamojski konwent może poszczycić się długą, bo już trzynastoletnią tradycją. Przez ten czas wiele zdążyło się zmienić, ewoluować, ale główna idea konwentu pozostała ta sama – mają to być trzy dni świetnej zabawy z ciekawymi, otwartymi i pełnymi zaangażowania ludźmi, z którymi łączą Cię wspólne zainteresowania.
-Jeżeli w interesujesz się fantastyką (również mangą i anime) – czytasz, oglądasz, grasz w planszówki, RPGi, LARPy albo jeśli po prostu chcesz tylko zobaczyć czy warto – śmiało. Zapraszamy!- zachęcają organizatorzy z „Czerwonego Smoka”.
W programie konwentu znajdą się m.in. prelekcje, spotkania autorskie, dyskusje, konkursy (z nagrodami takimi jak gry i książki). Ponadto otwarty będzie console room i całodobowy games room z grami planszowymi do wypożyczenia.
Więcej szczegółowych informacji będzie pojawiać się sukcesywnie na stronie konwentu zszef2016.pl oraz na fb:https://www.facebook.com/zszef/

One thought on “Zamojskie Spotkania z Fantastyką 2016

  • 10 września 2016 at 14:59
    Permalink

    już nie mogę się doczekać!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *