Zamojskie kino z nagłośnieniem Dolby Atmos

Już w czerwcu w Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu powstanie pierwsza w regionie sala kinowa z nowoczesnym nagłośnieniem Dolby Atmos. W tym celu zostanie gruntownie zmodernizowana sala 2. Prace zaplanowane są w kwietniu i maju bieżącego roku. Koszt modernizacji to 964 270,00 zł.

Dolby Atmos® to zupełnie nowa jakość dźwięku przestrzennego. Oprócz głośników otaczających widzów dookoła, pomieszczenia obsługujące dźwięk Dolby Atmos, posiadają dodatkowe głośniki umieszczone na suficie. Daje to niepowtarzalne odczucie przebywania w samym centrum dźwięku.
Dzięki temu projekcja filmu oddziałuje na widza nie tylko obrazem, ale i pełną przestrzennością brzmienia, dostarczając niesamowitych wrażeń.

Remont sali obejmować będzie – oprócz zmiany nagłośnienia – wymianę foteli kinowych, uruchomienie pętli indukcyjnej umożliwiającej korzystanie z oferty filmowej osobom niesłyszącym oraz wymianę oświetlenia i okładzin.
Nie wszystkie filmy, można oglądać w nowej technologii. Film musi być wyprodukowany w wersji z Dolby Atmos. Takich tytułów przybywa na polskim rynku dystrybucyjnym. Z Dolby Atmos seans filmowy staje przeżyciem a nie tylko oglądaniem filmu. Nowa jakość dźwięku wkrótce w zamojskim kinie!

zdjęcie poglądowe ze strony A Hundred Monkeys

film poglądowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *