Zamojski Festiwal Kultury już od piątku

Odsłonięcie tablicy w Alei Sław, Arlekinada, sobotnie i niedzielne koncerty – to wszystko w ramach 12. edycji Festiwalu „arte, cultura, musica e” który już 8 czerwca rozpocznie się w Hetmańskim Grodzie.

W tym roku wydarzenie organizowane przez Orkiestrę Symfoniczną im. Karola Namysłowskiego niesie za sobą prawdziwy energetyczny bagaż. Na początek swoją tablice w Alei Sław odsłonią członkowie zespołu VOX ( więcej informacji o tym znajdziecie TUTAJ)

A już wieczorem zamojski Rynek Wielki stanie się Wenecją, bo zagości tam Zamojska Arlekinada, o której więcej przeczytacie TUTAJ.

Natomiast prawdziwa muzyczna uczta przypadnie na sobotę i niedzielę (9 i 10 czerwca). Wtedy na zamojskiej scenie na Rynku Wielkim pojawią się gwiazdy. Już w sobotę  wystąpi grupa VOX, Magdalena Tul i Martin Fitch. Natomiast w niedzielę nie lada gratka dla fanów Beatlesów czyli THE BEATLES SYMFONICZNIE w wykonaniu THE BACKWARDS – najlepszego na świecie zespołu wiernie odtwarzającego muzykę The Beatles. Na koncercie w Zamościu zespół wystąpi z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej im. K. Namysłowskiego pod batutą Tadeusza Wicherka.

Sobotnie i niedzielny koncert rozpoczynać się będą o godz. 20:30.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *